Reply To: 12.09.2009 Sportul Studentesc – Sageata Stejaru 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 12.09.2009 Sportul Studentesc – Sageata Stejaru 2-0(1-0) Reply To: 12.09.2009 Sportul Studentesc – Sageata Stejaru 2-0(1-0)

Meci bun facut de ai nostri,au meritat pe deplin victoria.In ultimile 20 de minute au cam lasat-o mai moale totusi si puteau sa se arda in vreo doua randuri,dar nici “stejarii” nu au fost prea inspirati in fata portii.Eu am zis ca va fi un meci destul de dificil si s-a vazut asta pe teren,mai ales la transversala lor de la scorul de 0-0;daca ar fi bagat-o in ate atunci cu greu am mai fi putut marca vreun gol,deoarece s-a vazut clar de la inceputul meciului ca ei trageau la un egal,dar bine ca s-a terminat totul in favoarea noastra.

Rodul muncii lui Tibor Selymes se vede clar in jocul echipei noastrei,eu,personal,fiind foarte multumit de felul in care ne-am comportat in ultimile 3-4 meciuri.Sa vedem acum in deplasare cu Farul ce o sa facem,deoarece acesta va fi un adevarat test pentru ai nostri.Chiar daca “rechinii” par a fi in degringolada,totusi au un lot destul de valoros si niste suporteri foarte inflacarati ce cu siguranta vor pune presiune pe baietii nostri.

CINSTE LOR,CINSTE LOR,CINSTE LOR STUDENTILOR :ymapplause: :ymapplause: