Reply To: 10.10.2009 Sportul Studentesc – Dinamo II Bucuresti 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 10.10.2009 Sportul Studentesc – Dinamo II Bucuresti 2-0(1-0) Reply To: 10.10.2009 Sportul Studentesc – Dinamo II Bucuresti 2-0(1-0)

Tavi
Member

Pot fi de acord cu tot ce ai zis Ace (pana la urma toate sunt numai nuantze). Cu un singur lucru nu pot fi insa de acord: cu “trebuie”. Trebuie, din punctul meu de vedere, incepe de acolo de unde incepe obligatia. Nu eu am nici o obligatie vis-a vis de Sportul.

De Dinamo II “mi-e frica” pt ca stiu ce experiente interesante am avut cu destule echipe in perechi de meciuri de tip amical urmat de oficial (de ex. 4-0 in amical cu Chiajna urmat de 0-4 in oficial, 3 sapt mai tarziu, aceleasi echipe, acelasi teren-Regie ….).

In cazul de fata meciul de cupa nu e amical dar e un meci no-name la care nu stiu de ce ne mai prezentam. Am convingerea ca Dinamo II va fi cu totul alta echipa in etapa asta. Hai! Poate nu pierdem dar nu va fi cu siguranta ca in meciul de cupa. In plus aven noi talentul iesit din comun sa dam baloane de oxigen tuturor amaratilor din josul clasamentului ….