Reply To: 31.10.2009 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 31.10.2009 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 0-0 Reply To: 31.10.2009 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 0-0

@Zibling wrote:

Ce vorbiti voi aici, domnilor ??? Un egal la Tulcea ar fi “pure gold”, dar greu ne putem lipi de un astfel de rezultat.

Maine la Tulcea vom fi prezenti cca 11-12 “studenti”. Ale, Sportuuuul, ale! :ymhug:

As fi vrut sa vin si eu cu voi,insa din pacate nu prea am avut cum sa fac rost de bani pentru deplasare(nah,viata de student nu e prea profitabila economic :( ).Sper totusi ca voi reusi pana la sfarsitul turului sa fac o deplasare.

Cat despre meci,nu pot decat sa fiu multumit de acest rezultat bun si de faptul ca am inceput sa laum puncte in deplasare si inca cu adversare puternice;chiar daca Petrolul si Farul ne-au depasit,eu zic ca stam foarte bine in clasament,urmeaza doua meciuri mai usoare cu Ramnicul Sarat acasa si cu Tricolorul Breaza in deplasare din care sper sa luam cel putin 4 puncte,desi in mod normal ar trebui sa castigam ambele partide.Oricum,felicitari inca odata “studentilor” pentru acest punct si abia astept sa ii revad la lucru in Regie.

FORZZA SPORTUL!! :ymapplause: :ymapplause: