Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012

@cameliu wrote:

Prea disperam.
Am jucat 6 meciuri anul asta! Daca va spunea cineva inainte ca luam 11 puncte, ati fi crezut?
Sincer!?
Eu nu!

Meciuri mai sunt… cu astra, cu tg. mures, cu gazul, petrolul… daca meritam sa ramanem, ramanem…

Bine spus, Cameliu, prea ne ambalam cu privire la ultimele rezultate si uitam de faptul ca la reluarea campionatului mai nimeni dintre noi nu se astepta sa incepem cu 3 victorii consecutive . Intr-adevar, odata cu meciurile impotriva Sibiului si Mioveniului, parca am reinceput sa revenim la “forma” care ne-a consacrat, dar dupa cum se vede, campionatul este unul imprevizibil si mult lucruri inca se mai pot intampla.Asa cum noi am mai pierdut din turatie pe parcurs, foarte bine poate sa o faca si Chiajna, doar nu e Barcelona sau Real Madrid sau vreo alta echipa mare, ca sa fie constanti in evolutii, sunt totusi la acelasi nivel cu noi, in ciuda evolutiilor bune de pana acum.

Sunt 10 echipe care se lupta pentru evitarea retrogradarii in acest moment, asa ca hai sa nu pripim inca in a da verdicte, mai ales in cazul propriei noastre echipe, ci sa mai asteptam sa vedem ce se intampla in urmatoarele 4-5 etape, cand situatia probabil va deveni mai clara.