Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2011 – 2012

dragos
Member

@Radu Dobrin wrote:

In sezonul asta, cu o etapa inainte de final, am luat cele mai multe goluri dintre toate echipele din campionat (55 – si asta in conditiile in care, dupa foarte multa vreme, am avut in sfirsit un portar!) si sintem pe 2 din coada la goluri marcate (30). (lasind la oparte echipa fantoma din Mioveni..care, culmea, ne-a luat 4 puncte!) Numai uitindu-ma la cifrele astea mi se pare o minune faptul ca am facut baremul.

Om vedea ce surprize ne va face managementul nostru in anii urmatori de B …. daca ne vom plinge in continuare de mila ca sintem furati, oropsiti, batuti de soarta, etc, sau daca se va miza pe jucatori care intradevar pot sa faca fata la modestul nivel din div A …

Lazar si Novac si Lung (din poarta), dupa parerea mea sint un real cistig, daca vor mai putea fi tinuti. Nistor…probabil, dar in timp….Beta si Lung sint ok (chiar daca ultimul a facut ultimile meciuri catastrofale). In rest e deranj mare….mai ales dupa ce dispar ferfelea si curelea.

as completa cu inca o data statistica: in tur am facut 14 puncte, iar pana in acest moment numai 13 puncte !!! :))
desi in tur am jucat mai “strans”………
dupa spusele unor ziaristi, sportul ar trebui sa se numeasca sportul studentesc ABBA :p