Reply To: 25.03.2012 Vointa Sibiu – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 25.03.2012 Vointa Sibiu – Sportul Studentesc 1-0(1-0) Reply To: 25.03.2012 Vointa Sibiu – Sportul Studentesc 1-0(1-0)

@07Ex wrote:

Am si eu o intrebare … jucatorul nr.3 din apararea noastra este Cioranu, sau este unul nou care se numeste Cioroianu? Caseta tehnica zice Cioroianu.

De fapt, jucatorul cu nr. 3 este Ciobanu. Nah, la Prosport, se fac actualizari cu precizie elevetiana numai cand e vorba de Steaua sau Gigi. Pentru echipe ca Sportul, daca nu are etapa in care sa joace cu “granzii” din campionat, poti sa astepti mult si bine pentru vreun interes in a redacta un articol mai acatarii. Asta spune multe despre presa din Romania, care dovedeste o totala lipsa de profesionalism. Inainte citeam Prosportul, dar acum m-am dat cu Gazeta, nici ei nu sparg gura targurului, dar macar nu vezi chiar atatea ineptii jenante in randurile lor sau titluri asa-zise “senzationale”, gen ce premonitie a avut Gigi inainte sa se culce 8-| .

Edit: Acum am cautat si eu mai in detaliu si Ciobanu este cel cu nr.4, iar Cioranu cu nr.3. Varza astia de la ProSport L-)