Reply To: 08.04.2012 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 08.04.2012 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-0) Reply To: 08.04.2012 Steaua Bucuresti – Sportul Studentesc 4-1(3-0)

@ultrasro wrote:

Suntem pe 17, e cam groasa!

Pai normal ca suntem pe 17 cand alde Chiajna si Mures sunt favorizati clar de arbitri, iar pe noi ne vaneaza ca hotii de cai . La Brasov-Chiajna, echipei lui Sumudica i s-a anulat un gol, iar la Rocha, la golul de 2-0, a fost offside clar ca lumina unei supernove. Noua nu ne-a dat penalty nici cand era deja 3-0 pentru Steaua, sa nu mai vorbim de golul perfect valabil anulat de tusiera in meciul cu Mioveni. Cred ca si daca jucam cu o divizionara C, tot acestia ar fi avantajati. Or exagera Ovidiu cu arbitrii cateodata, dar parca prea potrivnic a fost arbitrajul in ultimele etape pentru noi, pe cand la celelalte contracandidate nu prea au fost probleme, ba chiar au primit si bonusuri de la “cavalerii fluierului”. Anul trecut, statistica a aratat ca dupa Universitatea Craiova noi am fost cei mai dezavantajati, dar acum cred ca suntem lideri detasati.