Reply To: 21.05.2012 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 0-3(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 21.05.2012 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 0-3(0-1) Reply To: 21.05.2012 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 0-3(0-1)

Radu Dobrin
Member

@dragos wrote:

n-am vazut meciul, n-am fost informat, ci am vazut doar rezultatul final….
care sa fie explicatia acestui joc/scor ??

probabil, lupii au jucat fara motivatie, iar ai nostrii au vrut sa plece cu moral bun in liga secunda.

raman la ideea ca, Multescu trebuie sa revina aici.

felicitari Multescu pt salvare !! :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:

explicatia e simpla….petrolul, mai ales dupa 0-1 a tras frina de mina pentru ca avea deja sacii in caruta. (inainte de primul gol erau sa ne dea vreo 2) Dupa al 2:lea gol, nici nu mai alergau dupa minge. Doar curelea care isi punea piedica singur din situatie 1 contra 1 a facut ca scorul sa nu explodeze.

Din punctul meu de vedere, jocul asta nu spune absolut nimic. As fi vrut sa ii vad ca joaca asa cu Mioveniul acasa, de exemplu. (ala a fost meciul de unde a inceput dezastrul)

Ma intreb care a fost cota la pariuri in meciul asta? :-?

ps…Serban, daca are si cap – nu numai talent, va ajunge fotbalist. Multescu a incercat evident partea lui mizind pe lipsa de experienta si jocuri, dar pe acolo nu a trecut nici musca. Bravo! (de ce naiba ne-am mincat ficatii cu Farmache atitea meciuri?????)