Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

C C UK
Member

Siman este vinovat ca nu mai are bani de aruncat pe fereastra pentru niste fotbalisti de carton iar ei sunt victimele propriei lipse de valoare, nu cred ca cineva sanatos la cap poate sa le suporte lipsa de performanta fotbalistica.

De ce nu ia vandut sa scape de ei, daca nu au facut performanta la Sportul ,putea sa ii vanda demult dar nu a vrut a zis ca se umple de bani de pe urma lor,nu stiu cum puteti sa ii luati apararea lui Siman care pe noi suporteri ne-a desfintat pe unde a putut de cuviinta.

Ovidiu pentru tine am un MARE RESPECT AI FOST SINGURUL DINTRE SUPORTERI CARE IAI VORBIT IN FATA LUI siman http://www.youtube.com/watch?v=OelWIza0GnQ

Jucatori au dreptate si multi alti in spatele lor antrenori de la copii si juniori ,maseuri,doctori,angajati ai clubului,chiar toti sunt nebuni ca isi cer niste drepturi .
Cu siman LA ECHIPA NU O SA EXISTAM NICIODATA CU ADEVARAT IN FOTBALUL DIN ROMANIA.

Sper sa revenim cat mai repede acolo unde ne este locul .