Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2012 – 2013

multi
Member

Marturisesc ca si eu am fost invins. M-am saturat sa vad bucurii de nestavilit legate de infrangerile lui Siman fara punerea in balanta a faptului ca Sportul e pe moarte. E vremea lui Dragos, vremea bucuriei cu hohote ca Sportul scapa de Siman. Iertati-ma, dar nu ma pot bucura!
In consecinta va parasesc, cu regretul ca am ramas aici prea mult. Nu mai e locul meu aici. Fiecare ranjet la adresa lui Vasile am inceput sa-l simt la adresa mea. Si n-are rost sa simt asa.
Va urez bucurii si mai mari la eliberarea de sub jugul URSS a tuturor fotbalistilor romani luati prizonieri!

Sunt prea multe exemple de cluburi desfiintate ca sa mai sper ca ne vom reintalni ca suporteri ai Sportului. Dar poate un miracol…
Cand un miracol o sa faca sa apara din alta parte banii care sa scape Sportul o sa imi cer, public, iertare de la toti cei care l-au dorit alungat pe Siman. Si o sa ma imbat o saptamana. Intre noi fie vorba, tare mi-e teama ca o sa cam beau apa chioara o buna bucata de vreme…

Intrucat afinitatile mele cu Sportul Studentesc nu au inceput nici cu Dragos, nici cu Siman, nici cu acest forum (caruia ii multumesc de gazduire, EXceptional omul care a facut posibil acest loc de intalnire!) raman cu sufletul alaturi de club pana la o moarte! A mea sau a lui. Mi-as dori sa fie a mea. Mai incolo, ca mai am treaba de facut, dar n-as vrea sa traiesc momentul in care se va pune lacatul pe Sportul. Si toata lumea va fi eliberata.