Reply To: 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD Reply To: 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD

dragos
Member

din punctul meu de vedere, Vasili este UNICUL VINOVAT pt tot.

fiecare este liber sa creada ce vrea si stiu ca are multi sustinatori, insa, judecand la rece, presupunem ca, jucatorii fac pe nebunii fiind instigati…dar medicii, antrenorii de copii/juniori, Costel Pana, Cristi Gheorghe si altii care au parasit clubul, ce motive au avut oare ??
tot asa, au jucat prost in teren, iar Vasili nu le mai da prima de joc ??? hai, sa fim seriosi….

sunt sigur ca, unii dintre jucatori nu si-au primit nici acum prima de promovare de acu’ 2 sezoane….dar, sa zicem ca, aia era bonus….dar, cand ai un contract angajat-angajator trebuie sa-l respecti.
aaa, ca jucatorii au jucat prost si nu si-au indeplinit obiectivul, atunci nu le mai dai prima de obiectiv, insa, salariul trebuie platit.
unii dintre jucatori nu si-au mai primit banii de peste 12 luni….nu este normal; am trecut de sclavagism.
iar colac peste pupaza nici nu le asiguri STRICTUL NECESAR: conditii de pregatire, antrenor, medic, hrana, vitamine etc.
oricum, se pare, ca probele cu modificatul fluturasului de salariu, nu mai tin….sper sa-l plimbe prin tribunale in procesele civile cat mai multa vreme :ymapplause:

@ngm wrote:

DRAGOS , DACA ARBITRII NU ERAU PLTITI NU AR FI FLUIERAT SFIRSITUL.
DACA NU SINT PLATITI NU SINTEM PROGRAMATI LA MECIUL URMATOR.

Gabi, eu am vazut ce au scris ZIARELE DE SPORT…..frate-miu nu arbitreaza in ligiile inferioare, ca sa aflu direct de la el…daca ma intelegi.
dar la Vasili ma astept la ORICE….nimic nu m-ar surprinde. :D