Reply To: 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD Reply To: 09.03.2013 Sportul Studentesc – Farul Constanta 0-3 AWD

C C UK
Member

Gabi ce ii ei apararea atat lui Siman ,el este singurul vinovat pentru tot ce sa intamplat la Sportul,cu Siman la echipa nu existam cu adevarat nici ca echipa si nici ca suporteri ,ma doare inima sa vad ce se intampla cu echipa noastra de suflet,pe Siman nu il intereseaza decat profitul si atat ,tu crezi ca toti jucatori sunt nebuni sa faca greva,tu crezi ca Varga este liderul lor ?au luat aceasta decizie impreuna se si vede pe filmare ca toti au cateceva de zis despre Siman.

Tie ti-ar conveni sa nu fi platit de 10,16,18 luni si sa tot muncesti ,dar binenteles ca tu esti patron si gandesti ca siman munca multa si bani cat mai putini daca se poate asta, este deviza oricarui patron din Romania ,patronu taie ,patronu spanzura . Eu cred ca si suporter al Sportului ca Vasile Siman in proportie de 80% a facut numai rau clubului, iar noi suporteri Sportului Studentesc stam nepasatori in fata calculatorului sau al televizorului si asistam neputinciosi cu ochii deschisi la la prabusirea ECHIPEI NOASTRE in loc sa venim cu o atitudine pro sau contra. Noi ca suporteri am trebuie sa facem ceva nu sa asteptam sa ne desfintam.

Totae cele bune si sper sa revenim acolo unde ne este locul .