Reply To: 16.03.2013 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 4-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 16.03.2013 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 4-0(1-0) Reply To: 16.03.2013 Dinamo II Bucuresti – Sportul Studentesc 4-0(1-0)

Zibling
Member

Meciul de astazi a fost o rusine! Juniorii s-au chinuit insa pareau ca n-au mai jucat fotbal impreuna de anul trecut. Pe foaia de arbitraj, antrenorul SS a fost Ionut Voicu (din cate am inteles, chiar antrenorul acestei a treia echipe a SS, care activeaza in Liga a IV-a).

Insa, cele mai neplacute momente le-am trait noi, cei cca 20 suporteri ai SS, cand in teren au intrat seniorii Novac si Cioranu, adica jucatorul fata de care clubul are cele mai putine datorii (Novac – doar vreo 5 luni de salarii neplatite), respectiv jucatorul fata de care clubul are cele mai multe datorii (Cioranu – aproape 2 ani de salarii neplatite), care au jucat catastrofal, nu au comunicat deloc in teren si mi-au lasat un gust f.amar :|

Vorba ceea… sau pi*at tot pe munca lor din turul campionatului. Din categoria – noi le-am construit, noi le aruncam la gunoi!