Reply To: 27.06.2013 Sportul Studentesc – Rapid CFR Suceava 2-5(1-3)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 27.06.2013 Sportul Studentesc – Rapid CFR Suceava 2-5(1-3) Reply To: 27.06.2013 Sportul Studentesc – Rapid CFR Suceava 2-5(1-3)

azi am fost reporter la meci…si la final Ferfelea a spus ceva…ceva ce mi-e greu sa spun…ca ne putem desfiinta…va las mai jos scriptul exact cu ce a zis ferfelea

Viorel Ferfelea

18:03 eu unul nu am avut vacant deloc..m-am antrenat in fiecare zi

18:09 si astept sa se rezolve situatia mea cu judecata la Sportul si sa merg la o echipa

18:21 e f greu dar nu am ce sa fac..asta e siutatia…o stiti f bine la Sportul..si speram sa se resolve cat mai repede…

18:32 nu ..nu am mai vorbit cu el de 6 luni..nu stiu daca mai e la club..nu stiu daca clubul va mai exista..probabil, subliniez, si ultimul meci din istoria sportului…daca nu vine altcineva sau daca nu se intampla vreo minune probabil ca acesta a fost ultimul meci al echipei Sportul Studentesc

19:01 imi place sa joc fotbal si asta e meseria mea..atata timp cat pot sa o fac o voi face cu placere inidiferent daca sunt platit sau neplatit

19:13 mi-e dor de o echipa normal in care as putea sa joc un fotbal normal..cu o pregatire..un cantonament..sa intru in normalitate

19:25 nu am discutat eu personal..discutii au fost prin alti oameni…dar atata timp cat sunt inca la sportul vorbim degeaba

19:43 nu..niciodata la sportul nu am crezut niciodata ca se va intampla acest lucru si cu parere de rau cred ca se va inchide clubul daca nu se intampla un miracol

20:03 atat timp cat e situatia asta..nu stiu cum se poate iesi de aici..nu cred ca se mai poate iesi

20:15 nu batjocorit…pana la ruma eu imi fac datoria..isi bate fiecare joc de el si dumnezeu o s ail vada si o sa aiba grija de fiecare

20:30 cred ca a trecut f mult..un an 2 3…nu s-a mai vorbit cu el deloc…dumnealui a spus ca nu mai e la club…noi nu avem cu cine discuta…situatia e incerta…o echipa care nu are stadion..nu are jucatori..e o situatie tragic

21:06 e aiurea…am jucat ultimul meci pe stadionul giulesti..in loc sa jucam pe stadionul nostru dar nu cred ca se mai poate face ceva

21:23 ati vazut ce situatie a fost..ba programari neprogramari amanari..s-a jcuat…a fost un antrenament bun..si atat