Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Home Forums Archive Sezon 2013-2014 Season Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Dragos Chiva
Member

Corectura nu inseamna inducere in eroare :ymdevil: Daniel Lung e la Rapid și a jucat in cele două meciuri de campionat (la golul Viitorului a fost cam jalon). Andrei Lungu a ajuns la Universitatea Cluj. Ionuț Târnăcop a plecat de ceva timp, nu a făcut parte din lotul celor 15 greviști de care e vorba strict in articol. Ionuț a făcut un sezon foarte bun și anul trecut la FC Bihor. Ca el sunt mulți plecați înainte de începutul acestui an…

Domnule Ultras, întotdeauna am apreciat emoticoanele dumneavoastră.Unele care se potriveau cu textul, altele în exces.Nu am încercat să induc în eroare pe nimeni.Ştirea la care m-am referit se găseşte pe site-ul GSP şi o puteţi citi şi dumneavoastră accesând link-ul următor:

http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/u-cluj-a-perfectat-trei-transferuri-surpriza-pe-cine-mai-vrea-ganea-la-echipa-405144.html

După cum vedeţi aţi irosit un emoticon şi i-aţi indus şi pe alţi cititori …în eroare.