Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Home Forums Archive Sezon 2013-2014 Season Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Ultras
Member

Dragă Dragoș,
Pleci de la ipoteza că ce scrie GSP e literă de lege și adevărul absolut. Informația respectivă este luată de pe site-ul oficial al clujenilor, care l-a botezat pe mijlocașul Lungu, Daniel fiind prenumele fundașului Lung. GSP dacă i-ar avea în fața pe Lungu și Lung nu ar putea spune decât la plesneală care e Andrei și care e Daniel.
Uite aici un articol din Ziua de Cluj care elucidează confuzia.
Deci nu am irosit nimic și am scos cititorii din eroarea indusă de site-ul Universității și de GSP.
Sper că acum este suficient de clar că mijlocașul Andrei Lungu este la Universitatea Cluj și fundașul Daniel Lung e la Rapid și a jucat cu numărul 15 în primele două etape ale Ligii 1.
Știrile mele se nasc mai greu deoarece mă screm un pic mai mult cu documentarea decât o fac alții… În ultimul timp, îți aduc aminte că eu am avut dreptate cu neprogramarea Sportului și cu barajul Rapid – Concordia, pentru a da doar două subiecte, în timp ce restul presei aplauda din picioare și dădea din mâini. Ceea ce e foarte grav, pentru că formează gândirea oamenilor în disprețul bunului simț.