Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

Home Forums Archive Sezon 2013-2014 Season Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2013 – 2014

C C UK
Member

Oameni buni haide-ti sa facem si noi ceva pentru CLUBUL NOASTRU DE SUFLET ,hai sa ne aratam atasamentul fata de culorile acestui club,daca am “murit” sau daca o sa “murim” ca echipa hai sa o facem cu capul sus.

Eu personal am sa incep o campanie online in special pe Facebook si Twitter: SALVATI SPORTUL STUDENTESC!
In care am sa strang suporteri,simpatizanti cat si fosti jucatori ai Sportului Studentesc care au crescut in Regie.Doresc ca prin aceasta initiativa lumea din fotbalul romanesc sa vada ca Sportul este un club iubit si nu in ultimul rand poate reusim sa salvam ce mai este de salvat.

P.S Moral cred ca fiecare dintre noi cei care am fost langa echipa si la bine si la rau suntem datori sa facem ceva pentru Salvarea Clubului in momentul de fata.

Astept parerile voastre cu toate ca timpul nu imi permite sa fiu asa activ pe forum dar acum trebuie facut ceva.Salutari.