01.03.2008 Sportul Studentesc – Dinamo II Bucuresti 1-1(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 01.03.2008 Sportul Studentesc – Dinamo II Bucuresti 1-1(1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XVIII-a a Ligii a II-a, Seria A.
    Sambata, 1 martie 2008, stadion Regie.

ovidiu
    Member

Vad ca-l televizeaza cei de la sport.ro.
    Si incepe la ora 13.00.
    Sper sa nu se razgandeasca pana atunci, sa-i pot vedea si eu pe baieti.

Si sa faca un meci bun.

si de la cat e meciul ..11 sau 13?
    ?:D

Tavi
    Member

de la 11 Brasovu cu Intergaz si noi cu D II de la 13 ambele IN DIRECT la sport.ro
    http://www.sport.ro/programtv.html

07Ex
    Keymaster

OK, daca meciul este de la ora 13, poate ma voi incumeta si eu sa ma scol mai devreme si sa-l prind online. Aici cred ca va fi ora 6 dimineata.

ashone
    Member

@07Ex wrote:

OK, daca meciul este de la ora 13, poate ma voi incumeta si eu sa ma scol mai devreme si sa-l prind online. Aici cred ca va fi ora 6 dimineata.

daca tot te scoli la ora aia mai bine te duci la pescuit…. 😈 e mult mai relaxant crede-ma

07Ex
    Keymaster

@ashone wrote:

@07Ex wrote:

daca tot te scoli la ora aia mai bine te duci la pescuit…. 😈 e mult mai relaxant crede-ma

Ashule, eu m-as duce la pescuit, dar din pacate aici sunt sub zero grade afara.

cameliu
    Member

SPORTUL Studentesc Bucuresti – Dinamo II Bucuresti
    Stadion: Regie 1.03.2008 ora 13.00
    Arbitru: Deca Daniel (BRAILA)
    Asistent 1: Teodor Catalin (BRAILA)
    Asistent 2: Buzarnescu Florin (CRAIOVA)
    Rezerva: Miron Florin (BUCURESTI)
    Observator: Comsa Aurel (BUCURESTI)

razvanR
    Member

Haideti la Meci !
    Incepem asaltul !
    Sper sa ne bucuram la sfarstul campionatului.

deci astept meciul acesta de 3 luni…vorbisem cu 20 si ceva de prieteni ..veneam toti in forta….ca sa primesc o veste…ca am primul meu meci sambata.si nu mai pot ajunge..si automat scad toti 20:(…poate eu ajung prin min 70 dar nu cred:(…

Tavi
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

….ca sa primesc o veste…ca am primul meu meci sambata…

Pai bafta la meciul tau. Da’ vezi ca Sportul joaca de la ora 13.00. Tu la ce ora ai meciul si unde? Poate venim sa-ti facem galerie … daca nu te superi 😉

eu joc la echipa as tonus de vro 3 4 luni…si sambata am primul meu meci amical cu fc national….e de la 11 12 meciu…fac tot posibilul sa ajung si eu pe final la meci…vom vedea….si unde joc eu..nu stiu exact unde e terenu:)

Tavi
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

eu joc la echipa as tonus de vro 3 4 luni…si sambata am primul meu meci amical cu fc national….e de la 11 12 meciu…fac tot posibilul sa ajung si eu pe final la meci…vom vedea….si unde joc eu..nu stiu exact unde e terenu:)

Bine Seca! Esti cool! 8)
    Multa bafta!!! Forza sa fie cu tine!

:))..multumesc…dar mai multa bafta trebuie lui Sportu decat mie….sper sa castige sa le dea moral :X:X..

CIPIKA
    Member

Sunt bine dispus si cred ca azi vom face unmeci bun si vom castiga fara probleme.Azi imi voi lua prietene si voi veni la meci ca sa vada prima victoria a baietilor in 2008

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 42 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.