01.08.2010 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 5-3(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 01.08.2010 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 5-3(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • Author
    dragos
    Member

la ei s-a reintors danciu-gol.

dragos
    Member

ne vedem pe stadion….de aceasta data, frate-miu se va ocupa de belete….deh, eu sunt oaspete. B-) B-)
    asa ca, s-ar putea sa stau pe la trib 1 sau 2

sircos
    Member

@dragos wrote:

s-ar putea sa stau pe la trib 1 sau 2

foarte rau, ca si asa suntem putini :(

dragos
    Member

@sircos wrote:

@dragos wrote:

s-ar putea sa stau pe la trib 1 sau 2

foarte rau, ca si asa suntem putini :(

atunci cand am castigat cu 5-4 am stat la trib 2 si tot cu frate-miu am fost la meci…..deh, sunt superstitios ;) :D

sircos
    Member

dinamo – hajduk 3-1 … este bine sau nu dpdv al meciului nostru de duminica ?

Ne organiazm ceva, ca galerie ? Ne intalnim undeva inainte de meci ?
    La precedentul meci pe Dinamo ne-am intalnit si am intrat, la peluza, fara bilete, ca galerie organizata.
    Ceva similar acum ? sau ne luam fiecare bilet si ne gasim pe stadion ?

@sircos wrote:

dinamo – hajduk 3-1 … este bine sau nu dpdv al meciului nostru de duminica ?

Plus pentru noi in contextul dat:
    – Sunt ‘bazati” acum si or sa ne ia “de sus” ! Plus ca sunt obositi, nu ?, ca fotbalistul roman, dupa un meci de asta epuizant in mijlocul saptamanii…

Plus pentru ei in contextul dat :
    – Vor avea galeria alaturi !!!

dragos
    Member

dupa ce am vazut meciu’ cu “haiducii”, sper sa nu avem soarta lor :-ss :-ss :-ss
    cu siguranta s-au uitat la acest meci: echipa + antrenor….. @-) @-) @-)

07Ex
    Keymaster

Eu unul nu cred ca vom scoate nici macar un punct in groapa. Nu conteaza ce a facut Dinamo azi sau daca ne vor trata de sus sau daca vor fi obositi. Eu zic ca ne vor bate duminica si cu asta basta.

dragos
    Member

@07Ex wrote:

Eu unul nu cred ca vom scoate nici macar un punct in groapa. Nu conteaza ce a facut Dinamo azi sau daca ne vor trata de sus sau daca vor fi obositi. Eu zic ca ne vor bate duminica si cu asta basta.

si eu am spus inca de la inceput – 1 solist, desi tare m-as bucura sa ma insel ;)

razvanR
    Member

1-1 sau 2-1 pentru noi!

ovidiu
    Member

Meci greu. Foarte greu.
    Sper sa scapam cat mai usor de acolo. Mai ales ca dinamu e pe val.
    Avand in vedere ca multi jucatori n-au evoluat cu Haiduk probabil echipa va fi alta.

Daca ne vor lua de sus probabil vor avea de suferit, asta cu conditia ca si ai nostrii sa se mobilizeze si sa joace fotbal.

Una peste alta: HAIDE SPORTUL STUDENTESC

07Ex
    Keymaster

S-au pus in vanzare biletele pentru meciul cu Sportul Studentesc, programat duminica, pe teren propriu, ora 21.00, in etapa a doua a Ligii I. Casele de bilete ale stadionului sunt deschise in fiecare zi intre orele 10.00 si 18.00. Iata preturile:

Tribuna 0-VIP (sector 4, sector 5 – randurile 13-19): 100 RON
    Tribuna 0-I (sector 4, sector 5 – randurile 3-12): 50 RON
    Tribuna 0-I (sector 3, sector 6 – randurile 3-20): 50 RON
    Tribuna 0-II (sector 2, sector 7 – randurile 3-20): 35 RON
    Tribuna 0-III (sector 1, sector 8 – randurile 3-20): 30 RON

Tribuna a II-a, VIP (sector 20, sector 24 – randurile 9-11): 45 RON
    Tribuna a II-a, acoperita (sector 20, sector 21, sector 23, sector 24): 30 RON
    Tribuna a II-a (sector 19, sector 25): 20 RON

Peluza Catalin Hildan: 10 RON
    Peluza I: 10 RON
    Peluza II: 10 RON

• Copiii pana la 7 ani si elevii pana la 14 ani au ACCES GRATUIT pe stadion numai insotiti de adulti, accesul se va face pe baza de bilet cu valoare 0, in sectorul 17, pe bilet fiind inscrisa mentiunea “MINOR CU INSOTITOR”
    Insotitorul isi achita integral biletul in sectorul 17.
    • Elevii peste 14 ani, studentii, femeile si pensionarii beneficiaza de o REDUCERE de 50% din pretul biletului in Peluza I Gazde, sector 35.
    Pentru elevii minori exista obligatia eliberarii biletelor cu mentiunea “MINOR CU INSOTITOR”

Radu Dobrin
    Member

avem o sansa mare care se numeste Andone.

laucantona
    Member

avem si noi sansa noastra, si sincer cred ca vom pleca cu puncte de la ei.
    Noi am mai facut meciuri mari cu ei si acum este un moment perfect, ei vor cu capul in nori dupa meciul cu haiducii plus se gandesc numai la returul din Europa…hai studentii!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 87 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.