01.08.2010 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 5-3(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 01.08.2010 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 5-3(2-0)

Viewing 12 posts - 76 through 87 (of 87 total)
  • Author

Meci foarte frumos,la care au contribuit ambele parti,la 3 la 2 chiar credeam ca vom putea rasturna rezultatul si sa castigam mai ales ca ii presam in propriul teren de joc,mingea circuland mai mult in careul lor de joc,dar din pacate s-a vazut diferenta de experienta,iar Dinamo ne-a taxat nemilos.Totusi,sunt multumit de jocul nostru de la mijloc in sus,daca s-ar reusi sa se construiasca o aparare cat de cat organizata eu zic ca vom reusi sa scapam de retrogradare,obtinand cu usurinta un loc la mijlocul clasamentului.E frumos ca visam la locuri europene,dar totusi sa nu ne avantam prea mult,sunt multe lacune de remediat pentru ca in cateva luni sa fim o candidata la aceste locuri….totusi aici nu e Liga a II-a unde am revenit dupa dar 1 punct din 3 meciuri si nici primavara nu e ca iarna.Daca vom mai ramane si anul viitor in prima liga eu sunt cel mai fericit suporter :D

ultrasro
    Member

Era bun si Marian Dedu acum in mijlocul apararii.

sircos
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

un fundas central adus acum ar fii aur

deh, unii erau gratis si erau buni pentru sportul …
    @ultrasro wrote:

Era bun si Marian Dedu acum in mijlocul apararii.

mai util era iencsi al meu :p
    @cristiansportul wrote:

http://gsptv.gsp.ro/viewVideo1.php?video_id=39306
    Rezumatul meciului pe sit-ul gsp.tv.

saru’mana, multumesc ;)

LOL, topic de 6 pagini la o zi dupa meci :ymparty:

07Ex
    Keymaster

@sircos wrote:

LOL, topic de 6 pagini la o zi dupa meci :ymparty:

Pai acu’ suntem in divizia A si mult mai multi isi dau cu presupusu’ vis-a-vis de echipa si ceea ce se intampla cu ea. In plus, e un meci cu Dinamo, nu cu Gloria Bistrita sau Astra Ploiesti. ;)

dragos
    Member

fiind invitat la Fanatik Show, Ando a spus, ca daca l-ar fi avut pe Varga, ar fi fost super….”cu torje si varga pe flancuri, spargeam TOT”, a spus “Falcosu’ “
    Varga ramane motorul echipei, “rapidul” ce poate face diferenta….NU TREBUIA SCHIMBAT !!!!
    popescu ramane PETARDA echipei si trebuia schimbat imediat dupa golul 2 (sau 3) al gazdelor…..

PS: Ferfe este de nerecunoscut…..

sircos
    Member

@dragos wrote:

Ferfe este de nerecunoscut…..

pai daca nu mai este number one :-$

adso
    Member

@sircos wrote:

@dragos wrote:

Ferfe este de nerecunoscut…..

pai daca nu mai este number one :-$

misto asta :)

isi revine el!

dragos
    Member

una peste alta, sportul mi-a placut cum a aratat in repriza secunda (luand in calcul, evident doar partea pozitiva)….parca, era echipa de odinioara, cu spirit ofensiv, motivata sa marcheze.
    la capitolul minusuri : aparare + portar.

sircos
    Member

@dragos wrote:

una peste alta, sportul mi-a placut cum a aratat in repriza secunda (luand in calcul, evident doar partea pozitiva)

ca sa fiu oleaca de carcotas, as spune ca nici nu avea cum sa nu-ti fie placuta aceasta parte pozitiva, ca doar de aia este pozitiva 8-}

07Ex
    Keymaster

Antrenorul echipei Sportul Studenţesc, Tibor Selymes, a declarat, vineri, într-o conferinţă de presă, că formaţia pe care o pregăteşte trebuie să câştige cu orice meci partida din etapa a III-a a Ligii I.

Este un meci în care nu avem decât o variantă, să obţinem victoria. Trebuie să câştigăm acest meci cu orice preţ pentru că venim după două înfrângeri. Repriza a doua din meciul cu Dinamo trebuie să ne dea un moral în plus. Dacă aveam un portar cu experienţă am fi putut câştiga meciul cu Dinamo“, a spus Selymes.

Nu inteleg … dece a declarat lucrul asta? In fond nu a fost el cel care l-a titularizat pe Popescu? Daca Popescu n-avea experienta dece l-a titularizat? Zau daca-l inteleg si pe Selymes asta.

sircos
    Member

@07Ex wrote:

Daca Popescu n-avea experienta dece l-a titularizat?

oricum are mai multa experienta decat viciu. ca este de nivel scazut, este alta treaba…

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 12 posts - 76 through 87 (of 87 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.