01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 123 total)
  • Author
    Cainele
    Member

Vreau sa stiu daca se face deplasarea in zona mancatorilor de …praz si nu numai .Mai precis pe stadionul din cartierul tiganesc Valea Rrosie?

ultrasro
    Member

Meciul asta este mult mai greu decat pare, dar am incredere in echipa ca va reusi sa invinga si in Valea Rosie.

Radu Dobrin
    Member

@ultrasro wrote:

Meciul asta este mult mai greu decat pare…

de ce crezi asta? (personal, nu stiu nimic de extensiv…)

Cainele
    Member

Te-ai gandit ,Ovidiu ?Mergem la CRAiova?

cameliu
    Member

pai n-am mai batut afara de cam multisor… 😳

ultrasro
    Member

Terenul greu, conditiile ostile din Craiova. De mers nu stiu cum ajungem, de inchiriat un microbuz ar fi cazul, dar cat costa si cati cotizeaza la el?

07Ex
    Keymaster

Asta e o intrebare la care doar Ovidiu si Florin iti pot raspunde. :)

Nici postul asta nu prea are ce cauta pe forumul de fotbal asa ca-l mut si pe el pe suporter.

07Ex
    Keymaster

Mie nu mi se pare greu meciul. Sa nu uitam ca Extensiv nu a mai dat gol de nu stiu cate etape, iar in clasament, daca nu ma insel, au cel mai prost atac; parca doar 4-5 goluri marcate.

dragos
    Member

asa este, extensivul nu sta prea bine la capitolul puncte, goluri etc. insa cand joaca impotriva liderului (indiferent care ar fie acela), oltenii se mobilizeaza….sper sa nu fie cazul si in acest meci.

cameliu
    Member

Exceptind meciul cu Intergaz, celelalte meciuri daca tinem cont doar de clasament ar trebui sa fie super usoare!
    Extensiv, Aro, Rulmentul si Cimentul se bat din greu pt lanterna…

dragos
    Member

eu nu cred ca voi putea merge…… voi pleca din bucuresti.

07Ex
    Keymaster

Dar poate tocmai fiindca se bat pentru evitarea retrogradarii toate echipele mai sus mentionate vor trage de fiecare punct. De asta mi-e mie teama.

Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Dar poate tocmai fiindca se bat pentru evitarea retrogradarii toate echipele mai sus mentionate vor trage de fiecare punct. De asta mi-e mie teama.

Nu-ti fie frica … cat timp ai nostri au valoare si isi vad de treaba … pot sa dea aia si in bobi ca “de unde nu e nici Al de sus nu da” … poate arbitri dar … din ce s-a vehiculat referitor la ultimul gol al nostru din meciul cu Pandurii se pare ca nu suntem victima sigura :)

07Ex
    Keymaster

@Tavi wrote:

din ce s-a vehiculat referitor la ultimul gol al nostru din meciul cu Pandurii se pare ca nu suntem victima sigura :)

Asta este bine de stiut. 😆

ultrasro
    Member

Si aia aia la scorul de 3-0 in minutul 90…. :P

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 123 total)
  • The topic ‘01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3’ is closed to new replies.