01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 123 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Asa ca trebuie sa plecam de la Ritmului pe la 6.30 dimineata, ca sa fim siguri ca ajungem la timp.

Biletul dus este 170 000 lei.

cameliu
    Member

O sa fiu si eu pe forum, de la Berlin de la sincrotron…
    Mersi celor ce merg si lui George ca ne va tine “la curent”.

Cainele
    Member

Daca la olteni nu exista tribune , n 8) u va sti Bursucu ce tactica sa adopte.

Cainele
    Member

Oricum dau pronostic 4-0 , pentru baietii nostrii. 😉

ultrasro
    Member

Sau pentru amandoua? 8)

Cainele
    Member

Nu tovarse General.Doar pentru ai nostri puiule , doar pentru ai nostri. 😉

Tavi
    Member

@Cainele wrote:

Caine, ai uitat ceva: hau hauuuuuuuuuuuuu 😆

Tavi
    Member

Extensiv – Sportul 1 – 4

dragos
    Member

in primele 20 min. se va urca pe gard, sa vada tactica oltenilor (in lipsa tribunelor), iar la finalul meciului, speram, sa-i urcam noi pe olteni pe garduri, din cauza scorului……sau sa-i scoatem din ghete.

Ultras
    Member

Cred ca poate folosi cu succes si plopii…. 😈

Cainele
    Member

@Tavi wrote:

@Cainele wrote:

Caine, ai uitat ceva: hau hauuuuuuuuuuuuu 😆

Nu tati , haw,hawwwwwwwwwwwwwwwww 😉

07Ex
    Keymaster

Nu-mi vine sa cred ca meciul de la Craiova nici nu s-a jucat insa, dar lumea deja a postat nu stiu cate mesaje pe aceasta tema. :D Imi pare bine insa ca toate mesajele sunt intr-un singur topic ca este mai usor de citit.

07Ex
    Keymaster

@Cainele wrote:

Daca la olteni nu exista tribune , n 8) u va sti Bursucu ce tactica sa adopte.

Pai eu din cate stiam Extensiv are un stadion chiar frumos si sigur au si tribune. S-ar putea sa-i fie greu lui Dan sa plece din tribune si sa se duca pe banca de rezerve. Daca le vor servi si niste mici si bere la oficiala s-ar putea ca Dan sa ramana acolo pe toata durata partidei. :)

07Ex
    Keymaster

Cine stie, poate ma scol si eu mai devreme un pic sa urmaresc meciul pe Yahoo Messenger. Daca nu sunt sigur ca ma va scula Ovidiu din somn cu un telefon de ultima ora. :)

o sa fie si voce si din taste…… asta pentru a putea descrie cat mai corect toate detaliile picante ale meciului :)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 123 total)
  • The topic ‘01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3’ is closed to new replies.