01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 123 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Ovidiu / Florin,

Daca aveti timp scanati si voi caseta tehnica a meciului cu Extensivul din Prosport si puneti-o pe Yahoo (vasilesiman). Merci mult!

ultrasro
    Member

EXTENSIV CRAIOVA – SPORTUL STUDENTESC 0-3
    EXTENSIV: Bornescu – S. RADOI, M. CIUCA, D. Mihai – Fl. Mihai (46 Tresor), Totoroata, Cretu, Saceanu (9 Brasoveanu), Curteanu (71 Girla) – Dina, Velcovici. Antrenor E. Neagoe
    SPORTUL: Stanca – C. Irimia, Galamaz, Secareanu, L. Rusu – T. Balan (63 M. Oaie), C. Lazar (67 S. Stancu), V. NEGRU, MAXIM – G. BUCUR, Mazilu (75 Curelea). Antrenor D. Petrescu
    Arbitri: Gh. Farcas (Tg. Mures) 7, N. Meghesan (Tirnaveni) 7, Ad. Lungu (Alexandria) 7
    Spectatori: 500
    Reporter: Mario Morcov
    CUM S-AU MARCAT GOLURILE
    0-1 – V. Negru (14) – T. Balan a executat un corner de pe partea dreapta si V. Negru a inscris cu capul de la 7 metri
    0-2 – G. Bucur (4 – V. Negru a centrat de pe partea dreapta si G. Bucur a reluat din 6 metri, pe linga Bornescu
    0-3 – G. Bucur (65) – Maxim i-a pasat lui G. Bucur, care a inscris din apropiere

07Ex
    Keymaster

Merci Ovidiu. Deobicei Prosport are caseta tehnica un pic diferita in sensul ca difera un pic minutele in care s-au facut schimbarile, cateodata si minutele in care s-au dat golurile.

Cainele
    Member

Ovidiu , marea speranta a oltenilor , Totoroata a miscat ceva , sau doar a fost umflat de presari? 8)

Cainele
    Member

@George Apostol wrote:

@George Apostol wrote:

o sa fie si voce si din taste…… asta pentru a putea descrie cat mai corect toate detaliile picante ale meciului :)

Imi pare rau ca nu a fost sa fie, dar din pacate chiar daca am fost la timp in facultate nu mi-a mers netul pana la 3… asa ca am fost in imposibilitatea de a face transmisia…. noroc cu Florin ca m-a salvat el

George, George ne scrii si te iubim! :D

ultrasro
    Member

Se agitau toti pe la mijlocul terenului la Extensiv, dar nu a reusit sa iasa careva in evidenta. Poate la anul cand o avea experienta mai multa echipa…. Acum pe bune, au miscat cativa dar fara sorti de izabanda prea mari, era Galamaz acolo…. 😆

Tavi
    Member

@Cainele wrote:

@George Apostol wrote:

@George Apostol wrote:

o sa fie si voce si din taste…… asta pentru a putea descrie cat mai corect toate detaliile picante ale meciului :)

Imi pare rau ca nu a fost sa fie, dar din pacate chiar daca am fost la timp in facultate nu mi-a mers netul pana la 3… asa ca am fost in imposibilitatea de a face transmisia…. noroc cu Florin ca m-a salvat el

George, George ne scrii si te iubim! :D

Pentru “stranieri”: Sa stiti ca virgula Cainele nu a luat-o pe aratura ci treaba cu George e dintr-o reclama la telefonie mobila la mare moda acum in Romania … de fapt ceva de genul asta ii cantam si lui Galamaz pe stadion: George, George dai gol si te iubim! :)

Cainele
    Member

Merci , tati , fara justificarea ta se intelegea pe net ca a innebunit Cainele 😆

07Ex
    Keymaster

Eu nu am putut sa ma uit la poze. Nu le gasesc in Briefcase! :(

Ultras
    Member

Vezi ca nu sunt in directoare. Sunt in Photos

07Ex
    Keymaster

Sorry, le-am gasit pana la urma. Arata foarte bine! Merci mult Ovidiu.

ultrasro
    Member

La meciurile urmatoare evident…. 😆

07Ex
    Keymaster

Daca nu mai ai loc pe Yahoo poti sa mai stergi din pozele din Briefcase. Cred ca toata lumea le-a vazut, nu?

dragos
    Member

da, le-am vazut, placut, retinut.

sper ca, echipa, sa ne dea in continuare motive de bucurie in deplasare…

@dragos wrote:

da, le-am vazut, placut, retinut.

sper ca, echipa, sa ne dea in continuare motive de bucurie in deplasare…

…si in deplasarile din Divizia A, mai corect spus.!!! 🙄

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 123 total)
  • The topic ‘01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3’ is closed to new replies.