01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 123 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@florin_maican wrote:

@dragos wrote:

da, le-am vazut, placut, retinut.

sper ca, echipa, sa ne dea in continuare motive de bucurie in deplasare…

…si in deplasarile din Divizia A, mai corect spus.!!! 🙄

Florine n-ai mai postat de mult … Bine ai revenit ! Esti OK? A inceput frigul pe la voi? 😆

@Tavi wrote:

@florin_maican wrote:

@dragos wrote:

Florine n-ai mai postat de mult … Bine ai revenit ! Esti OK? A inceput frigul pe la voi? 😆

Da este adevart nu prea am mai postat cam de mult, desi vizitez in fiecare zi acest forum. Nu din cauza frigului nu am postat, ca sunt destule blonde sa te incalzeasca in Suedia. 😆 Sunt f ocupat cu doctoratul pana in Dec si asta este motivul.

In primavara postam mai des ca ma si evervam mai des cand pierdem in A.
    🙄

Tavi
    Member

😆 … am fost cam nervosi in primavara … :(

Bafta la doctorat in decembrie si sa ai parte de sarbatori cu blonde sarmalutze si molan (Romanesc daca se poate) 😉

Napoleon9
    Member

Credeti ca baietii de la Jandarmerie m-ar lasa cu bicicleta in stadion, iar cei de la Pompieri cu ea sus, langa balustrada langa care sa stau?

Cainele
    Member

Eu cred ca da.( Daca ii iei romanului si speranta…) 8)

Tavi
    Member

daca bicicleta are sigla echipei noastre tre sa ceri “aviz favorabil” de la nea caisa ala … stim noi! 👿

07Ex
    Keymaster

S-ar putea sa nu te lase ca vezi Doamne daca va fi stadionul plin si ii vei deranja pe cei din imprejur? 😆

Tavi
    Member

😆

07Ex
    Keymaster

Stai putin ca stiu dece nu te vor lasa sigur: daca vii cu bicicleta s-ar putea ca rotile, ghidonul, pedalele sa zgarie bancile din tribune cand vei urca bicicleta sus, nu? In fond ei se gandesc la tine si vor sa-ti protejeze buzunarul ca sa nu trebuiasca tu pe urma sa platesti pentru reparatii la bancile din tribune daca Doamne fereste se zgarie. 😆

ultrasro
    Member

Bicicleta trebuie legata de gard in dreptul peluzei pentru ca sa nu muste spectatorii…. 😯

Tavi
    Member

Auzi Napo … dupa cum a plouat in ultimele zile in Bucuresti … cred ca pompierii nici n-o sa mai vina … iar pe jandarmi ii cinstesti si tu cu o punga de seminte :)

Oricum la ce vreme frumoasa se anunta o sa fie stadionul plin ochi asa ca sa vii din timp 😆

Macar de n-ar bate vantu’ … :?

dragos
    Member

dupa ploile din ultimele zile, cel mai sigur poti veni cu barcuta pneumatica,
    sau canoia (fara pagaia rupta).
    indiferent cu ce mijloc de locomotie vei veni, nu uita sa ai lant sa-l poti lega de vreun stalp………sa nu se “dea” la lume…..

Cainele
    Member

Sigur poti intra cu bicicleta daca ai asigurare valabila. 😆

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Bicicleta trebuie legata de gard in dreptul peluzei pentru ca sa nu muste spectatorii…. 😯

Adica bicicleta e caine??? (nu “cainele“…)

Giani
    Member

@florin_maican wrote:

@Tavi wrote:

@florin_maican wrote:

@dragos wrote:

Da este adevart nu prea am mai postat cam de mult, desi vizitez in fiecare zi acest forum. Nu din cauza frigului nu am postat, ca sunt destule blonde sa te incalzeasca in Suedia. 😆 Sunt f ocupat cu doctoratul pana in Dec si asta este motivul.

In primavara postam mai des ca ma si evervam mai des cand pierdem in A.
    🙄

Pai, bafta. Cred ca la juma’ de an dupa tine termin si eu, dar din pacate in Romania.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 123 total)
  • The topic ‘01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3’ is closed to new replies.