01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Viewing 3 posts - 121 through 123 (of 123 total)
  • Author
    Giani
    Member

@George Apostol wrote:

@97SiR wrote:

@Cainele wrote:

Daca la olteni nu exista tribune , n 8) u va sti Bursucu ce tactica sa adopte.

Pai eu din cate stiam Extensiv are un stadion chiar frumos si sigur au si tribune. S-ar putea sa-i fie greu lui Dan sa plece din tribune si sa se duca pe banca de rezerve. Daca le vor servi si niste mici si bere la oficiala s-ar putea ca Dan sa ramana acolo pe toata durata partidei. :)

La saracia din Romania, poate au furat baietii si tribunele, asa sa fim fericiti daca au ramas gardurile :) …… si jandarmii cu dubita la finalul meciului

Mai ales in Oltenia. Sper sa nu fi pus scaune de plastic cand erau in A, nu de alta dar sigur le-au trimis “minoritarii” la REMAT.

Giani
    Member

@Cainele wrote:

Merci , tati , fara justificarea ta se intelegea pe net ca a innebunit Cainele 😆

Pai, ce sa mai zic Caine? chiar nu imi vedeam fratiorul pe dos, si nici pe tine :-D. Drept este ca reclama e atat de cretina si gagicile alea care canta atat de nasoale, ca pe frate-miu il enerveaza la culme. Mai ales ca oriunde ajunge, textul e acelasi: “George! George!”. A zis ca isi baga picioarele si in semn de protest renunta la serviciile respectivei firme.

Giani
    Member

Cred ca finalmente a aplicat urmatoarea tactica: “patru in linie, la viteza, la reactie. Hai taticu, ca batem si azi!”

Viewing 3 posts - 121 through 123 (of 123 total)
  • The topic ‘01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3’ is closed to new replies.