02.04.2011 Sportul Studentesc – Univ. Craiova 3-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 02.04.2011 Sportul Studentesc – Univ. Craiova 3-0(1-0)

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • Author
    sircos
    Member

iar in meciul de astazi (vs victoria branesti) joaca titular si el si cazan :D

@07Ex wrote:

Da chiar ai dreptate. Abia acum am vazut ca a jucat Postolache, si nu inteleg dece a jucat. Poate i-a dat Siman banii in ceasul al 12-lea?

Sportul Studentesc a facut apel la decizia comisiei de solutionare a litigiilor si astfel Postolache si Cazan teoretic inca nu sunt jucatori liberi de contract,asa ca pentru a nu-si pierde forma sportiva,probabil ca au acceptat sa mai joace cateva meciuri pentru noi.

Mister Multescu zicea intr-o emisiune la Digi ca a vorbit inaite de meciul cu Craiova cu Postolache si l-a intrebat care sunt problemele, el cica zicea ca a depus memoriu ca sa fie sigur ca isi vede bani de la siman si pana la urma cred ca Mister l-a convins sa revina la sentimente mai bune, Oricum zicea ca este febletea lui si ca el l-a adus la echipa ca au o relatie mai speciala.

ovidiu
    Member

@cristiansportul wrote:

Mister Multescu zicea intr-o emisiune la Digi ca a vorbit inaite de meciul cu Craiova cu Postolache si l-a intrebat care sunt problemele, el cica zicea ca a depus memoriu ca sa fie sigur ca isi vede bani de la siman si pana la urma cred ca Mister l-a convins sa revina la sentimente mai bune, Oricum zicea ca este febletea lui si ca el l-a adus la echipa ca au o relatie mai speciala.

Ce misto :ymblushing: !!!
    Mama!!! Oare in ce consta relatia????? VA ROG NU MA BANATI, NU A FOST CU INTENTIE!

07Ex
    Keymaster

@ovidiu wrote:

Mama!!! Oare in ce consta relatia????? VA ROG NU MA BANATI, NU A FOST CU INTENTIE!

Nu te banez. Chiar vreau sa stiu si eu lucrul asta. ;)

ashone
    Member

@07Ex wrote:

@ovidiu wrote:

Nu te banez. Chiar vreau sa stiu si eu lucrul asta. ;)

si chiar joaca un pic mai bine Postolache… ;;)

Cred totusi ca era vorba de o relatie profesional. :)) Probabil Mister vede in Posto un potential neexploatat si probabil ca are dreptate.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 8 posts - 46 through 53 (of 53 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.