02.06.2007 FCM Campina – Sportul Studentesc 3-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 02.06.2007 FCM Campina – Sportul Studentesc 3-0(2-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 50 total)
  • Author
    laucantona
    Member

ce sa spun si eu de aici de la mii de km doar ca imi pare rau..cred ca singura solutie este sa crestem din nou o echipa caci la anul nu avem nici o sansa la promovare…deci inca 2-3 ani…asta doar antrenorii de la juniori(15-17 ani) stiu..depinde de valoare lor…va salut fratilor
    Laurentiu

adso
    Member

trist, trist.

si sa vedeti ca batem otopeniu in final
    care e logica?

🙄

ultrasro
    Member

Sezonul viitor va fi greu trebuie sa se intareasca echipa accidentarile pe final de sezon ne-au cam fdacut varza!

adso
    Member
    mkg
    Member

Pacat !! Nu atat ca am pierdut ci mai degraba pentru ca nu contam in atac ! Indiferent de maniera de arbitraj si de handicapul omului in minus , aceasta echipa are valoare sa spuna ceva in teren dar nu 4-1 dupa 4-0 sau si mai rau 3-0 !!! Cred in continuare ca este nevoie de antrenor strasnic caci echipa inca mai este !!! SI IMI VREAU SPORTUL INAPOI !!! AIA DE CARE TOT VORBITI CA A BATUT DINAMO 5-4 !
    DACA VREUNUL DIN BAIETI CITESTE RANDURILE ACESTEA ….
    COPII TREZITI-VA CACI ASA CUM ERATI OBISNUITI SA JUCATI IN LIGA 1 PANA ACUM ,VA VETI OBISNUI SA JUCATI IN LIGA 2 DACA O TINETI TOT ASA !!!
    Promit sa nu mai vad sau sa ascult nici un rezultat al nostru pana cand nu va incepe noul campionat . Sper cu un nou antrenor totusi!
    Asa ca NEW BALL PLEASE !
    Domnilor va doresc concediu placut celor ce nu l-ati luat inca iar celorlalti o vara suportabila !
    Cu respect si pe curand alaturi de Sportul studentesc in liga lui mitica

ultrasro
    Member

Arbitrii Burca din Mangalia, Stanisteanu din Buzau si Nicoara din Brasov sunt 3 dintre cavalerii apocalipsei care si-au batut joc de noi in meciurile cu Suceava, Botosani si Campina. Nesimtirea furaciunilor in ultima luna pe terenurile din provincie este in mod cert proportionala cu marimea spagilor primite de catre piratii cu fluier ai frf. In astfel de meciuri in afara greselilor unora din jucatorii nostri, evident nescuzabile, ramane regretul ca nu am avut la dispozitie un aruncator de grenade incendiare cu napalm (evident cu 3 tevi)

MarcAntoniu
    Member

3-0 este un scor de 😳 NONCOMBAT”.
    Este un rezultat care intristeaza pe orice suporter al studentilor”, INDIFERENT daca au jucat in zece si INDIFERENT daca, arbitrul face jocul.
    Este TRIST 😥 ca, sezonul acesta, Sportul Studentesc nu a prea contat in deplasare.

franz_kafka
    Member

Eu spun ca-i cazul sa mai alergam vedetele SS prin jurul stadionului cu niste dulai, decat tot sa invinovatim arbitrajul, vremea, pozitia astrelor, etc.

MarcAntoniu
    Member

DACA AI VEDETE” NU ESTE SUFICIENT.
    ITI TREBUIE SI un ANTRENOR” potrivit sa-ti mobilizeze echipa”
    Acest lucru cere timp.
    NU VREAU SA CRED CA, ACEASTA ECHIPA ESTE PIERDUTA”
    TOT MAI SPER CA, ESTE DOAR un final de sezon NEFERICIT.

MarcAntoniu
    Member

@franz_kafka wrote:

Eu spun ca-i cazul sa mai alergam vedetele SS prin jurul stadionului cu niste dulai, decat tot sa invinovatim arbitrajul, vremea, pozitia astrelor, etc.

POATE AR TREBUI SA-I RUGAM” PE JUCATORII CARE RATEAZA” OCAZII DE GOL SA REPETE FAZELE ( LA UN ANTRENAMENT CU PUBLIC ) PANA DAU GOL SI CU OCHII INCHISI.

…Si apoi sa vedem ceva pragmatism/GOLURI in meciurile oficiale.

ultrasro
    Member

Exagerat de multe absente la Sportul totusi.

Sambata au lipsit urmatorii:

Accidentati
    1. Balan
    2. Postolache
    3. Dedu
    4. Patriche
    5. Secareanu

Autosuspendat

6. Dacian Varga

Sunt extrem de multi jucatori indisponibili.

MarcAntoniu
    Member

MAI LIPSEAU 3jucatori + 1eliminat si ai o echipa pe bara” ❗ :?:

Chiar si asa, in ZECE din min.5 nu era posibil un alt rezultat… :?:

… De ce oare ma gandesc la golul pe care l-a dat Faroe, ITALIEI ?
    Pe langa arbitrii. conteaza ATITUDINEA Echipei FATA DE JOC.

AICI SE VEDE ANTRENORUL”

07Ex
    Keymaster

Eu nu zic ca nu am avut jucatori accidentati sau ca nu am avut un jucator eliminat chiar din minutul 5, dar parerea mea este ca si atitudinea jucatorilor lasa de dorit. Varga autosuspendat, Ciobi varza, nu mai stiu care altii care nu au chef de joc? Hai sa fim seriosi.

Eu unul nu prea ii vad pe ai nostri promovand la anul. In primul rand ne trebuie jucatori cu care sa promovam, iar eu pe Siman nu-l vad aducand pe cineva la echipa. De juniori nu se pune problema deoarece am vazut ce au facut anul asta … rahatul praf.

In al doilea rand atitudinea jucatorilor si a conducerii trebuie sa se schimbe, daca vor dori sa promoveze. Aici iar nu prea ii vad nici pe jucatori si nici pe conducere sa-si schimbe atitudinea.

Ma rog, sa vedem ce va fi.

dragos
    Member

daca suntem mereu FURATI, ar trebui sa nu mai jucam deloc in deplasare,
    ci DOAR ACASA !!!!
    partea trista este ca, NIMENI din conducerea clubului nu i-a atitudine fata de aceste “jocuri” !!!!
    macar sa depuna un memoriu la liga, etc, etc !!

presimt, ca vom AVEA INCA UN AN ZBUCIUMAT si GREU !!!

important este sa avem rabdare si sperante, insa…… 😳 😯 !!!!

Giani
    Member

Ultras, am vorbit azi cu Stanga si despre eliminarea lui Mandinga. Am preferat sa discut cu un om realist, cult si cu simtul realitatii. Andrei a recunoscut ca juniorul nostru a incercat o interventie primitiva, cu talpa direct pe genunchiul adversarului; fiind si in deplasare, arbitrul a dat cartonas rosu, desi inexistenta contactului fizic ar fi trebuit penalizata doar cu galben. Totusi arbitrul a sanctionat la maxim intentia, ceea ce este regulamentar. Probabil ca la un meci in Regie ar fi dat doar galben, dar eliminarea a fost corecta. Cat timp aceasta referinta vine de la un jucator afectat direct de aceasta decizie, consider subiectul incheiat si dau dreptate arbitrului.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 50 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.