02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 102 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a II-a a ligii a II-a, seria I.
    Stadion: Regie, ora 11:00

Giani
    Member

Daca vrem sa avem noroc ar trebui sa tundem iarba de pe gazon cu vaca, cum fac cei de la Chitila. Si sa il punem pe Tom Cristea antrenor. Nu dau nici un pronostic, sper sa batem dar sunt foarte pesimist. Cu toate acestea voi veni la meci.

Zibling
    Member

Si eu voi veni la meci sambata, insa nu stiu de ce. Cred ca doar pt voi – galeria. 😥

tre sa stam cu fruntea sus si sa venim la meci nu doar pentru galerie ci si pentru echipa, si la bine si la rau si sa cantam pentru ei si la sfarsit poate vom primi un cadou: mult dorita promovare

Zibling
    Member

Eu cant si la bine si la rau, dar in ultimul timp am fost obisnuit sa cant doar la rau si la f.rau 😥

07Ex
    Keymaster

@Zibling wrote:

Eu cant si la bine si la rau, dar in ultimul timp am fost obisnuit sa cant doar la rau si la f.rau 😥

Mare dreptate ai Zibling.

Aveti dreptate dar dupa o victorie in deplasare in prima etapa putem spera si pana la urma vor veni si rezultatele,nu se poate la nesfarsit sa stam in B

@Constantin Secareanu wrote:

pana la urma vor veni si rezultatele,nu se poate la nesfarsit sa stam in B

Esti optimist “Costica” ! Pe ce te bazezi ?

Vad ca pe aici mai nimeni nu e optimist…eu cu echipele cu care tin , sportul si liverpool la meciurile lor si in competitiile lor,sunt foarte optimist si daca sportul va bate pe otopeni eu zic ca vor avea un moral bun…in primul rand tre sa joace cu mult mai multa vlaga

07Ex
    Keymaster

Vad ca pe aici mai nimeni nu e optimist…eu cu echipele cu care tin , sportul si liverpool la meciurile lor si in competitiile lor,sunt foarte optimist si daca sportul va bate pe otopeni eu zic ca vor avea un moral bun…in primul rand tre sa joace cu mult mai multa vlaga

Da, daca batem pe Otopeni vom avea moralul bun. Problema insa este urmatoarea: batem pe Otopeni acasa? Daca jucam la fel de “bine” cum am jucat cu Chitila nu-i batem sigur.

ultrasro
    Member

Jucatorii Sportului vor juca cu aplomb duminica contra celor din Otopeni si vor obtine o victorie clara.

nu am jucat cu chiajna,si mai rau , am jucat cu chitila…domnul ovidiu,meciul este duminica?sau sambata? ca m-ati derutat…imi spunet-ti si mie va rog

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Jucatorii Sportului vor juca cu aplomb duminica contra celor din Otopeni si vor obtine o victorie clara.

Ovidiu, nu te mai imbata cu apa rece !!!!
    incearca sa fii realist!!!

dragos
    Member

@Zibling wrote:

da’ bine le zici, Andrei !!!
    MARE OM, MARE CARACTER !!!! JOS PALARIA !!!!

07Ex
    Keymaster

nu am jucat cu chiajna,si mai rau , am jucat cu chitila…domnul ovidiu,meciul este duminica?sau sambata? ca m-ati derutat…imi spunet-ti si mie va rog

Meciul este sambata la 11 in Regie.

Am vrut sa zic Chitila si am zis Chiajna. Scuze! Oricum, daca jucam cu Otopeniul asa cum am jucat in cupa, eu zic ca nu avem cum sa castigam. Poate doar asa daca primesc aia de la Otopeni 2-3 cartonase rosii.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 102 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.