02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 102 total)
  • Author

multumesc 07ex…mi – am dat seama :P …pai atunci ne vom vedea la meci si sa sustinem sportu ca au nevoie,eu voi venii cu mai multi ( SdB) si sa cantam ca poate poate pt noi sa joace ceva

dragos
    Member

daca echipa doreste sa ramana ETERNA ANONIMA, atunci nu merita niciun efort din partea suporterilor !!!
    daca vor liga 1 sau etc etc, atunci tre’ sa puna osu’ la treaba si sa joace !!!

nu vreau sa primesc replici de genul: “sunt de-abia la inceput de sezon si nu au meciuri in picioare sau cupa romaniei NU reprezinta obiectivul nostru – caci sunt replici de prost gust si fara sens !!”
    de parca, am avea o MULTIME DE OBIECTIVE si ar fi greu de atins toate odata.
    teoretic – aveam 2, iar acum a ramas doar 1, insa oare asa o fi ???!!!!

Zibling
    Member

@dragos wrote:

de parca, am avea o MULTIME DE OBIECTIVE si ar fi greu de atins toate odata.

Pai, pentru Sportul ar trebui sa se mai creeze niste competitii noi (pe modelul Angliei, Spaniei sau Japoniei), de genul Cupa Ligii, Cupa Parlamentului, Cupa Guvernului, Cupa Universitatii Politehnice, dar mi-e teama ca nici pe astea nu le vom putea castiga, daca am dat peste niste amatori mai inimosi din fire :?

Giani
    Member

Din cate am inteles meciul este programat duminica la ora 11 si va fi transmis in direct de sport.ro.

Rectificare:
    “TVR 2 va transmite meciurile din Liga a II-a de fotbal a României, în 2 septembrie fiind programată partida dintre Sportul Studenţesc – CS Otopeni.

„Anul acesta se anunţă extrem de interesant în Liga a II-a, unde sunt multe echipe puternice în momentul de faţă. În plus, există interes şi din partea telespectatorilor pentru aceste partide de fotbal, comunicat nouă prin mailuri, telefoane etc., de-a lungul timpului”, a declarat Vlad Enăchescu, redactor-şef al redacţiei Emisiuni – transmisiuni din cadrul Departamentului Sport al TVR” (sursa: http://www.tvr.ro/emisiune.php?ed=15497).

Partida va fi transmisa in direct duminica, 2 septembrie, de canalul TVR2, incepand cu ora 11.

O veste buna pentru suporterii din strainatate: meciul va fi transmis in direct si pe TVR International.

Radu Dobrin
    Member

mersi de info, Giani!

07Ex
    Keymaster

@Giani wrote:

O veste buna pentru suporterii din strainatate: meciul va fi transmis in direct si pe TVR International.

Deci unde vom putea viziona meciul online?

rapid19pancu
    Member

2-0 pt sportul asa zic eu… HAIDE TIBY DA-LE GOL DA-LE GOL DA-LE GOOOL

ashone
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

Vad ca pe aici mai nimeni nu e optimist…eu cu echipele cu care tin , sportul si liverpool la meciurile lor si in competitiile lor,sunt foarte optimist si daca sportul va bate pe otopeni eu zic ca vor avea un moral bun…in primul rand tre sa joace cu mult mai multa vlaga

ma bucur ca mai e cineva cu lfc p-aici. eu i-am vazut cu dinamo pe 23 august. cea mai mare echipa a lui lfc cotata de unii.

Deci sunt confuz la maxim…meciul este ori duminica ori sambata?spuneti mi si mie va rog mult de tot

ashone
    Member

@Zibling wrote:

Si eu voi veni la meci sambata, insa nu stiu de ce. Cred ca doar pt voi – galeria. 😥

😈 asa tre sa faca tinerii insuratei: in prima saptamina de la nunta sa o rada de acasa!

ovidiu
    Member

Dupa cum vaz eu meciul este transmis duminica la ora 11.00 in direct de tvr2 http://www.tvr.ro/program.php?c=1&d=w&z=0
    Insa ma intreb oare chiar asa o fi?

Oricum sper intr-o victorie, chiar daca am inceput destul de nasol. Asta dupa ce am reusit sa o luam in cupa si nici meciul de campionat nu m-a entuziasmat prea tare, chiar daca uneori baietii au incercat sa faca si ceva spectacol pe final au ajuns sa fie dominati de cei de la dinamu2.

Ma intreb: Oare la nivel de conducere chiar se doreste promovarea in liga superioara? Sau doar promovarea de talente pentru umplerea buzunarelor. Gata, sa nu fiu sters.

Baietii sa lupte pentru victorie in meciul cu Otopeni, galeria sa-i incurajeze, iar noi, cei de mai departe suntem nevoiti sa suferim in fata tembelizoarelor (daca o fi sa fie transmis meciul).

niciodata nu am fost asa de confuz in privinta datei de disputare a unui meci al sportului…inclin sa cred ca este duminica,dar daca stie cineva mai bne puneti pe forum exact cand e meciul va raog mult de tot

Radu Dobrin
    Member

@07Ex wrote:

@Giani wrote:

Deci unde vom putea viziona meciul online?

in mod normal, pe siteul tvr. Din cite stiu eu, nimic din ce se difuzeaza pe international nu este criptat. Acum, cit de normale sint lucrurile la institutia cu pricina, om vedea…

stefan
    Member

Pana una alta le-am scos 4 puncte sezonul trecut si sa nu-mi spuneti ca eram mai buni atunci. Merg pe victorie, poate un 1-0 fasait, dar si ala e bun. CS Otopeni are insa un site misto. Va recomand sa va uitati.

ultrasro
    Member

Jucam duminica la ora 11.00.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 102 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.