02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 102 total)
  • Author
    ashone
    Member

ok atunci ne vedem duminica.

Duminica venim sa incurajam echipa ca are mare mare nevoie mai ales dupa victoria asta clara a brasovului,tre sa ne tinem dupa ei,cu greu dar incercam…voi ce ziceti este posibil sa vina vio moldovan antrenor la noi?astept mai multe pareri sa vedem..eu zic k el il va inlocui pe edy badescu

Zibling
    Member

Hai Sportul! Maine toata lumea in peluza. Daca ploua, vom distinge adevaratii suporteri in ploaie, ca doar nu va raci nimeni de la o simpla ploaie de vara.

ai dreptate zibling…asa imi place,o urma de optimism,ne unim si vom bate 8)

Giani
    Member

@07Ex wrote:

@Giani wrote:

O veste buna pentru suporterii din strainatate: meciul va fi transmis in direct si pe TVR International.

Deci unde vom putea viziona meciul online?

Pai maine dimineata, foarte devreme (ca nu mai stiu pe unde esti, asa ca nu am idee cum e cu diferenta de fus orar), pe TVR International. Voi avea grija sa fiu in peluza, sa vada lumea ca suntem o galerie unita.

Bravo giani…respect…maine daca nu va ploua vom fi peste 40 insi in galerie :) voi veni si eu cu Sdb vro 10 insi(asta doar daca nu ploua) ne vom vedea maine indiferent de vreme

Spawn09
    Member

ho ho ho dragii mosului apar si eu maine pe stadion (sper)

later edit: meciul se televizeaza pe TVR 2

ashone
    Member

@Constantin Secareanu wrote:

Bravo giani…respect…maine daca nu va ploua vom fi peste 40 insi in galerie :) voi veni si eu cu Sdb vro 10 insi(asta doar daca nu ploua) ne vom vedea maine indiferent de vreme

😈 😈 da ce ma daca ploua aia 10 se topesc?

ashone
    Member

@Giani wrote:

@07Ex wrote:

@Giani wrote:

O veste buna pentru suporterii din strainatate: meciul va fi transmis in direct si pe TVR International.

Deci unde vom putea viziona meciul online?

Pai maine dimineata, foarte devreme (ca nu mai stiu pe unde esti, asa ca nu am idee cum e cu diferenta de fus orar), pe TVR International. Voi avea grija sa fiu in peluza, sa vada lumea ca suntem o galerie unita.

giani daca sintem o galerie unita sa cintam hora unirii….vezi ca vin cu vali sa nu vin cu mina goala……

@Spawn09 wrote:

ho ho ho dragii mosului apar si eu maine pe stadion (sper)

later edit: meciul se televizeaza pe TVR 2

Giani a uitat sa zica si pe TVR International

dragos
    Member

s-a jucat in viteza, frumos !!!!
    in prima repriza am jucat ca o echipa care joaca in deplasare; oaspetii au avut ocazii destule!!!
    cazan (in prima repriza) a fost varza !!!
    dupa pauza, am jucat mai pragmatic si in ciuda cursului jocului am reusit sa marcam (gol Nicola – sut superb de pe la vreo 25-30m)
    otopeniul ataca si reusesc spre final egalarea (portarul Niculescu a gresit, incurcandu-se cu un fundas de-al nostru); dealtfel, Niculescu a mai comis cateva greseli.
    cand nimeni nu mai spera, Lungu prinde o torpila de pe la vreo 30m si preluam conducerea; insa, Secareanu isi inscrie in propria poarta !!!
    rezultat echitabil, insa otopeni a pierdut 2 puncte.
    fotbalul se joaca pe valoare, iar SPORTUL nu a aratat ca ar avea.
    cazan in repriza secunda si-a revenit si a avut cateva BUNE interventii.
    ciudata schimbarea lui Varga, care mi s-a parut motorul echipei…..nu stiu daca, badescu face schimbarile in concordanta cu evolutia jucatorilor;
    ciubotariu ar fi meritat DEMULT inlocuit.
    asadar, este al doilea meci (sau al treilea, de fapt), cand terminam in genunchi……….nu stim sa tinem de rezultat.
    Multumim Seca – daca nu au reusit ei sa ne marcheze, i-ai ajutat tu !!
    ne-ai ingropat !!!
    apararea si chiar portarul – SUNT VERIGILE SLABE ale echipei !!!
    mai avem de lucrat – VIITORUL SUNA BINE, dar se VEDE PROST !!!!!
    nu trebuie sa va faceti iluzii de promovare, ca sa nu fiti dezamagiti !!!

Rastaphan
    Member

cat e scorul?

Spawn09
    Member

s-a terminat 2-2 dupa ce am condus cu 1-0 si 2-1

Rastaphan
    Member

merci de info
    mare pacat.. poate ne revenim …si reusim si promovarea

Spawn09
    Member

la cum merg lucrurile ma indoiesc de o promovare…

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 102 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.