02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Author
    Ultras
    Member

Acum sa vedem care sunt suporteri adevarati! 👿

Vineri, 1 octombrie 2004
    Program 7.00 – 24.00

7.00 – plecare din Regie
    9.00 – 9.30 – popas Dealu Negru
    11.45 – 12.15 – popas Sebes (Alba)
    14.00 – Cluj Napoca (statuie Matei Corvin)
    14.20 – plecare pe jos catre stadionul din Gruia
    15.00 – Meci CFR Cluj – Sportul Studentesc
    17.15 – plecare din Gruia
    21.15 – 22.00 – popas Dealu Negru
    24.00 – Bucuresti (autogara Militari)

Scuze de genul: sunt la servici, stau cu copilu sau nevasta nu exista!
    Scuze la scuze: aveti nunta la Timisoara, trebuie sa faceti analize etc.
    Luati-va liber din timp.
    Costul excursie va fi anuntat si va fi probabil in jur de 5-600.000 lei(autocarul).

Daca nu sunteti convinsi, va spun ca e pacat sa ratati aceasta deplasare. Mai ales ca la meci vor veni si suporterii Universitatii.

Dupa ce aflu exact pretul va voi suna pe toti. Pana atunci astept confirmari aici!

cameliu
    Member

Ce-as fi venit eu daca eram in tara…
    Poate daca nu sunteti de-un autocar mergeti cu o masina sau 2…

Bine ai revenit Florine!

Ultras
    Member

Chiar daca vor exista sponsorizari, acestea se vor indrepta catre cei care nu au posibilitati. Deci pretul biletului va fi intreg. Eu voi mai suporta inca 2 locuri.

dragos
    Member

nu ma pot pronunta acum……..

mihada
    Member

De ce nu ati organizat, fratilor, si o excursie la Iasi simbata asta? As fi stat cu bucurie la o bere cu voi sa va cunosc. Asa…. ma voi piti si eu printre ieseni…

07Ex
    Keymaster

@cameliu wrote:

Ce-as fi venit eu daca eram in tara…
    Poate daca nu sunteti de-un autocar mergeti cu o masina sau 2…

Bine ai revenit Florine!

De acord, si eu daca eram in tara veneam sigur la meci … desi anul trecut cand am venit in tara am cam purtat ghinion echipei in meciurile cu Otopeniul din cupa si cel de acasa cu Targoviste. 😉

adi
    Member

eu s-ar putea sa fiu in concediu in zona in perioada respectiva, dar nu garantez ca voi ajunge la meci.

razvanR
    Member

Suporterii lui “U” s-ar putea sa vina in numar mare.

Trebuie contactati si mobilizati !

Radu Dobrin
    Member

@mihada wrote:

De ce nu ati organizat, fratilor, si o excursie la Iasi simbata asta? As fi stat cu bucurie la o bere cu voi sa va cunosc. Asa…. ma voi piti si eu printre ieseni…

chiar asa!!…pina la iasi, drumul, cel putin, e ca in palma!

Giani
    Member

@razvanR wrote:

Suporterii lui “U” s-ar putea sa vina in numar mare.

Trebuie contactati si mobilizati !

Cred ca de clujeni se ocupa Florin, in rest, nu stiu. La bilet intreg abia daca ma incumet sa merg singur, bine ca stiu ca sa pun ceva bani de-o parte.

wex
    Member

Ce timpenie cu programarea jocurilor vinerea. 👿
    Acum trebuie sa negociez pentru un mic concediu, daca am succes as merge si eu la Cluj. 8)

Ultras
    Member

Trebuie sa gasim o varianta mai ieftina. Ovidiu a vorbit la Dacos si daca va spun cat au cerut va piere cheful. O varianta mai ieftina ar fi cu trenul, dar si asa ajungem la 900.000 lei. Cea mai ieftina varianta este cu autoturisme, dar nu stiu cati se ofera sa vina cu masina. Oricum mai caut varianta cu autocarul sau eventual cu un microbuz. 👿

dragos
    Member

din curiozitate: cat a cerut dacos-ul????

intr-adevar, ar fi bine pentru noi sa gasim o solutie mai ieftina;
    sunt MULTI SUPORTERI INIMOSI, care pentru o suma modica ar putea sustine deplasarea……..problema este distanta f. mare si de aceea costurile sunt cum sunt…….imi amintesc de deplasarea de la pitesti, unde
    “cap de bou” (nu-i stiu numele) a ajuns pana la pitesti, platind la “ocazie”,
    INCREDIBILA SUMA DE 6.000 LEI !!!!

Ultras
    Member

Meciul de la Cluj a fost reprogramat pentru ziua de sambata 2 octombrie. Nu se stiu exact motivele, dar este sigur!

wex
    Member

❗ Biletul de tren (dus-intors) Bucuresti-Cluj costa in jur de 650.000 lei.
    Dar deplasarea (dus-intors) ar dura o zi intreaga (de la 7.15 pina la 6.30) ❗

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • The topic ‘02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.