02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • Author
    Ultras
    Member

@George Apostol wrote:

Mai pleaca cinevala Cluj-Napoca?

900.000 biletu’ dus-intors. Da’ merita! Andrei este deja acolo, mai mergem: eu, Ovidiu, Andrei Carstea, Francisc Cune, tatal lu’ Dedu, psihologul si prietenii lui etc

Care se mai anunta?

Ultras
    Member

NU SE POATE! DUMITRE, SA STII CA MA-TA S….! DE BRASOV, JAVRE DE BRASOV!

Astia ne urmaresc, zau asa! Iar ia Dan amenda!

Din pacate, chiar daca am timpul necesar acestei deplasari nu am si banii pentru asa ceva. Asa ca … cu parere de rau nu o sa pot veni. Numai bine si sa strigati pentru mine.

Si daca tot nu o sa fiu acolo, pentru cei care si ei nu vor fi acolo… vom tine legatura telefonica cu stadionul si vom transmite pe yahoo messenger.

Ultras
    Member

Ia si tu carnet de student! 😈

Tavi
    Member

Drum bun baieti si aveti grija de voi! Am vorbit aseara cu Ovidiu si Florin si ei vor merge la Cluj. Din pacate n-am reusit sa termin cu santierul de acasa :( ca tare as fi mers :) O sa ii sun si sa incerc sa postez cumva evolutia scorului.

Bafta!

dragos
    Member

il mai transmite cineva ????

dragos
    Member

CALATORIE PLACUTA SI SA VA INTOARCETI CU PUNCT(E) !!!!!

aveti grija in orasul lu’ boc (cu bancutele tricolore)……

@Ultras wrote:

Ia si tu carnet de student! 😈

Ce glumet esti…. crezi ca merge cu alea vechi de galerie? 😆

@Ultras wrote:

NU SE POATE! DUMITRE, SA STII CA MA-TA S….! DE BRASOV, JAVRE DE BRASOV!

Astia ne urmaresc, zau asa! Iar ia Dan amenda!

Ce vrei tata… astia ne urmaresc.

Sunt sigur ca o sa sariti de gatul lui sa va dea inapoi banii de drum.

Ultras
    Member

Deja am inceput sa facem ordine in Cluj. In spatele casei memoriale Matei Corvin un sofer ghinionist, a ajuns cu roata din fata a Matiz-ului intr-un sant lasat nesemnalizat de primaria lui Poc. Cred ca acesta va fi unul dintre multii clujenii pe care ii vom face fericiti astazi. Restul dupa victoria Sportului. Din pacate astazi Universitatea joaca la Negresti si nu mai avem cum sa ne intalnim cu baietzii de la Vechia Guardia. Ultima data cand am vorbit cu ei la telefon erau la 50km de Negresti (ora 9.30). Am stabilit sa ne auzim dupa meciuri si ne-am urat succes reciproc. Am facut o gramada de poze si acum ne-am infundat intr-un net cafe. Despre meci: nu joaca Balan, Maxim si Lazar (suspect de ruptura de muschi dupa antrenamentul de marti, avand 30% sanse sa joace). De la CFR sunt indisponibili 6 jucatori dintre care 4 titulari.
    Echipa probabila: Stanca – Ciupe, Ratiu, Dedu, Rusu – Oae, Cruceru, Stancu, Nae – Mazilu, Bucur. Este posibil ca astazi sa debuteze tanarul de 17 ani Lucian Turcu, venit in vara de la Universitatea Cluj (rezerva). Vremea este frumoasa (cu toate ca orasul este amenintat din toate partile de nori), fetele la fel, berea-i buna etc. Toate premisele pentru o victorie la fel de frumoasa a Sportului.

PS. Meciul e transmis la TeleSport

ultrasro
    Member

Nu stiu unde a vazut Florin fetele frumoase ale Clujului :(

Echipa a fost cazata de joi seara la un hotel in afara orasului, ca sa fie feriti de tentatii :)

Daca Lazar nu va fi trecut pe foaia de rezerve e posibil sa vina sa stea in tribuna impreuna cu noi!

Eu zic ca putem marca vreo 3-4 goluri pe contraatac astazi daca stim sa speculam viteza lui Bucur si Mazilu iar pasele lui Cruceru vor fi la fel de precise ca cele trimise de Florentin Dumitru la Steaua in ultimile doua meciuri!!!

Pe la 13.30 cred ca o sa ajungem in zona stadionului!

Sa ma sunati daca vreti informatii pe 0740 180 236!!!

Radu Dobrin
    Member

@Ultras wrote:

… nu joaca Balan, Maxim si Lazar …

ne maninca cu fulgi cu tot….. 😯

Radu Dobrin
    Member

zis si facut…1-0 min 12…cine altul decit…Jula! :?

Giani
    Member

1-1 Mazilu (41), din centrarea lui Lazar. Hai pe ei!

Acelasi scor in minutul 54. Repriza a doua este transmisa la radio, in paralel cu meciul de la Galati.

Am inceput meciul in formula 5-3-2

Stancioiu- Rusu, Ciupe, Secareanu, Dedu, Ratiu – Stancu, Cruceru, Oaie – Mazilu, Bucur

MIn. 37: a iesit Rusu si a intrat Lazar (care este accidentat usor)

T. Balan este suspendat

Pana la gol Sportul a avut doua ocazii mari de gol:

min 31: Mazilu suteaza din 25 spre vinclul portii mingea trece per putin pe langa poarta, faza la care portarul advers nu a schitat nimic

min 35: Cuceru rateaza din 20 de metrii mingea trecand la o plama peste transversala.

1-1 min 51

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 55 total)
  • The topic ‘02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.