02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • Author

min. 55: Oae schimbat cu Nae

min 75: 11m cluj…. rosu Cipue
    Apara Stancioiu

min 82: iese Bucur intra Varga

Eroul meciului Stancioiu
    La radio a jucat in poarta Stanca.

Giani
    Member

@George Apostol wrote:

min. 55: Oae schimbat cu Nae

min 75: 11m cluj…. rosu Cipue
    Apara Stancioiu

min 82: iese Bucur intra Varga

Tot 1-1, dupa scurgerea a 2 minute din cele 4 de prelungiri. Ne aparam… greu sa fii cu urechea in radio si in telefon.

Final 1-1. Tot e bine, un punct in deplasare. Jucatorul meciului: Stancioiu. Arbitrul nota 7.

Echipa cartierului tziganesc al Clujului ne-a “gratulat” sistematic cu epitetul care le caracterizeaza etnia.

Omul meciului declarat de Radio Romania Stancioiu (cel de la Cluj a zis Stanca si l-au corectat din studio).

Un meci cu multe faulturi: 4 galbene si un rosu pentru noi si 3 galbene pentru ei… arbitraj oarecum corect… dar cu greseli penibile din cate am inteles.

Ultras
    Member

A meritat efortul de a merge la Cluj. Pacat ca nu am fost mai multi. 👿 Andrei de acum sa vii la meciuri numai cu tricoul ala rosu 😈 Cu ajutorul lui am reusit sa nu-l deochem pe Edy!

Ultras
    Member

La penalty am spus ca rateaza si m-am intors cu spatele la teren… 😳

dragos
    Member

dupa rezumatul prezentat la tv – sportul se pare ca a avut noroc (dupa cum afirma bursucul – “punct nemeritat”), insa in fotbal nu neaparat tre’ sa joci bine ca sa castigi…….clujul a avut destule ocazii, dar BRAVUL STANCIOIU = nota 10 !!!!

este bine si un punct, decat deloc…..
    suntem pe locul 12, insa !!!!

SPORTUL FOREVER !!!!

dragos
    Member

ati jucat cu echipa URSUS?????
    cate le-ati dat????

Ultras
    Member

Suntem obligati sa batem Nationalul. E bine totusi ca Brasovul e la -8, Poli la -7, iar Iasu’ (-4) mai are un meci acasa cu Dinamo (dupa cum a jucat Dinamo la Timisoara, Iasu’ ajunge la -7)

Ultras
    Member

Nu am avut cu cine sa joc. Ovidiu doar a simulat 😈 . In total am ras decat 4 :(

Tavi
    Member

@Ultras wrote:

… Ovidiu doar a simulat 😈

si nu i-ai dat cartonas? 😆

Viewing 10 posts - 46 through 55 (of 55 total)
  • The topic ‘02.10.2004 CFR Cluj – Sportul Studentesc’ is closed to new replies.