02.11.2008 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 02.11.2008 Petrolul Ploiesti – Sportul Studentesc 2-0(2-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Author
    CIPIKA
    Member

Sunt de acord cu tine dar sa nu uitam ca promoveava doua echipe si la locul doi inca se poate ca CSM si progresul in retur vor capota(sper)

Zibling
    Member

Mai copii, voi nu sunteti sanatosi la cap ???? 😯

Nu va mai uitati in sus, la locul 2. Uitati-va la ultimele 3 locuri retrogradante ramase. Suntem mult mai aproape de ele. Daca in ultimele doua sezoane de Liga a II-a, Sportul a inceputl mai bine sezonul si a terminat prost, acum ce credeti? Ca va fi invers, cumva? 😆

adso
    Member

dupa campionate.ro e 1-0 pentru petrolu 🙄 … deja

cameliu
    Member

http://www.sport.ro/live
    se poate vedea meciul binisor!

Ne-a dat gol MINCIUNA!
    Avem lipici la luat goluri de la fotbalisti cu nume celebre…

cameliu
    Member

UPS!

Deja e 2! Ne-a dat gol Cotzan!
    De mai au astia multi cu nume ciudate luam o carutza azi!

Giani
    Member

Si din cate vad suntem praf.

cameliu
    Member

Orice comentariu este de prisos!

Foarte trist, din pacate…

mkg
    Member

Ei bine ,de acum vom avea probleme mari in zona retrogradabila.Avem de stat o etapa si asta inseamna ca deja suntem pe un loc retrogradabil am eu impresia .Din pacate doar meciul cu Bacau pare a fi abordabil pentru a aduna puncte .Imi doresc sa nu ramanem mult in urma si sa putem recupera dupa pauza de iarna. Din pacate am pierdut puncte acasa cu echipele cu care ne batem sa nu retrogradam.Va fi un an foarte dificil.Sper sa-l trecem cu bine si de data asta. Deja nu mai vorbeste nimeni de promovare…

ovidiu
    Member

@mkg wrote:

Ei bine ,de acum vom avea probleme mari in zona retrogradabila.Avem de stat o etapa si asta inseamna ca deja suntem pe un loc retrogradabil am eu impresia .Din pacate doar meciul cu Bacau pare a fi abordabil pentru a aduna puncte .Imi doresc sa nu ramanem mult in urma si sa putem recupera dupa pauza de iarna. Din pacate am pierdut puncte acasa cu echipele cu care ne batem sa nu retrogradam.Va fi un an foarte dificil.Sper sa-l trecem cu bine si de data asta. Deja nu mai vorbeste nimeni de promovare…

Si meciul de astazi a fost abordabil pentru puncte. Si multe alte meciuri. Daca nu se pacalea fotbalul. Indiferenta totala, stare de vacanta, lipsa de chef si alte chestii negative in meciul de astazi.

Si nu in ultimul rand lipsa unei formule stabile de echipa. Nu prea stiu ce vrea Falub, nici Simanu, dar azi am vazut clar ca nu au avut chef de joc. Si asta mai ales ca Petrolu’, la 2-0 au cam depus armele si au trecut la conservarea rezultatului.

Asta e. Sper (din ce in ce mai putin) sa fim si la anul in b si atunci sa vezi lupta pentru mentinere (daca se va trece la o serie unica de b).
    Ca pentru acest tur nu cred ca vom mai aduna vre-un punct la ce joaca echipa la ora actuala.

adso
    Member

singurul lucru cu care va ramane in istorie sezonul asta va fi victoria cu steaua II.

si nu inteleg pentru ce mai este nevoie de falub.

dragos
    Member

nu am vazut deloc meciul, insa nu-mi pare rau…..deh, treburi cu mult mai importante.
    rezultat previzibil, iar echipa dupa cum spuneti voi nu a jucat NIMIC !!!
    RUSINE, RUSINE, RUSINE !!!!
    am intrat in hora retrogradarii si sincer, IMI PARE BINEEEEEEE !!!
    vreau sa retrogradam, caci, poate in acest fel, samsaru’ va pleca!!! (nimeni nu va plange dupa el, cred)

PS: oare de aceasta data de ce nu am intors rezultatul ??!!! am luat golurile prea repede (pana la pauza), a fost arbitrul impotriva noastra, sau a fost soare afara ???
    Ovidiu (ultrasro) incerci o explicatie ??

07Ex
    Keymaster

Dragos, eu ma tem ca si daca retrogradam in C, Siman tot va ramane, asa ca nu stiu cat de bine va fi daca vom retrograda.

Vai ce-am ajuns! 😥

ultrasro
    Member

Am fost singurul care am ajuns la meci si acum vad ca unii dau cu pietre tot in freza mea…ce sa spun : echipa joaca jalnic, antrenorul e varza, patronul e sublim dar invizibil…varga, curelea, patriche, ciupe si dedu sunt acum accidentati…Cazan suspendat iar Postolache trimis la echipa a doua… lot nu prea avem …jucam in teren cu copii de 16-17-18 ani si cu jucatori terminati gen irimia sau rusu. Azi am luat si un gol incredibil de reusit, marcat de minciuna :)

Naiba stie ce vom face sezonul asta…

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

echipa joaca jalnic, antrenorul e varza, patronul e sublim dar invizibil… lot nu prea avem … :)
    Naiba stie ce vom face sezonul asta…

aici, te apreciez, ca ai spus lucrurilor pe nume.
    cred, ca ai fost sincer.
    mi-era teama ca, iar ii vei “mangaia parinteste” pe acesti purtatori de tricouri si le vei lua apararea.

dragos
    Member

fratilor, am avut vreo ocazie, ceva ???

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • The forum ‘Sezon 2008-2009 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.