03.11.2007 Prefabricate Modelu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 03.11.2007 Prefabricate Modelu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XIII-a a ligii a II-a seria A.
    Stadion: Prefab (Modelu)
    Ora: 11:00

Tavi
    Member

… sambata, ii prindem euforici si avem sanse mai mari sa-i trosnim sa ne luam revansha pt 05

daca se joaca duminica se trezesc astia si …

CIPIKA
    Member

Trebuie sa avem grije la Modelu ca au echipa buna avand in vedere ca ia batut pe Brasov dar am incredere in baieti ca vor face o partida buna si ca vom mai lua inca trei puncte
    Revine si Secareanu si Ferlelea si daca mai revine si Tibi nu ne mai bate nimeni

MarcAntoniu
    Member

Cred ca este cazul sa le platim polita 👿 … Le dam 2-3 goluri acu” iar restul+dobanda cand vin in Regie 😈
    Forza Sportul Studentesc !

07Ex
    Keymaster

Eu vad un meci super dificil sambata la Modelu, si sincer nu stiu daca vom reusi sa castigam. Daca facem egal tot e ceva, totul este sa nu pierdem.

Giani
    Member

Daca batem chiar suntem in carti pentru locul 2.

cameliu
    Member

TREBUIE SA SPALAM RUSINEA!!!!!!!!!!!!!!!!

Zibling
    Member

Eu as fi bucuros si pt un egal obtinut la Modelu, sincer.

Se anunta vreo iesire la iarba verde pe campiile Calarasiului? Caci daca e sambata meciul cred ca ma bag si eu la o deplasare pana acolo. Sper sa continuam evolutiile bune in deplasare si sa ne intoarcem cu 3 puncte de aur de la Modelu.

roland
    Member

Salutam!
    Pe unde-i Modelu asta? Are cineva habar? Cam catzi kilometrii de Buc?
    Am fost la Intergaz…am vorbit cu Vio Ferfelea…concluzii: ei chiar au sperat la campionat acum 2 ani, fotbalul e joc de noroc, esti antrenor bun atunci cand ai rezultate (despre antrenorii Sportului)

Parca echipa merge nitel mai bine acum…parca se vede ceva joc elaborat… daca stam bine cu norocul (cum am stat cu Intergazul) la anul suntem in prima liga.

Stie careva pe unde-i Modelu ?
    Forta Sportu !!!

Zibling
    Member

Comuna Modelu este la 10 km de municipiul Calarasi pe malul Dunarii. Daca ai fi fost mai activ pe forumul Sportului (macar prin citit) ai fi aflat ca in returul sezonului trecut s-a facut deplasare organizata acolo cu cca 17 suporteri.

roland
    Member

Merci domnule!
    Cam trist domnule! 😉

ultrasro
    Member

Sunt sanse si acum cam 50% sa mergem cu un microbuz la Modelu. Maine la ora 10 o sa aflu exact cum facem. Banuiesc ca vom pleca tot de la stadion in jurul orei 7 dimineata.

adi
    Member
    Zibling
    Member

Nici ieri la meciul cu FC Brasov nu a plouat. La inregistrarea de pe Sport.Ro, terenul modelenilor arata bine.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.