03.11.2007 Prefabricate Modelu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 03.11.2007 Prefabricate Modelu – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

sa nu uitam ca n-au jucat jucatori de baza cum ar fi varga sau balan

mkg
    Member

@stefan wrote:

@black@white1916 wrote:

@Zibling wrote:

gol cu bolta peste portar

Bai fratilor hai sa punem bani, mana de la mana, sa facem o campanie ceva, sa-i cumparam lui Siman un portar

Din cate stiu, orice echipa de fotbal are cate un portar, numai noi suntem mai tampiti si jucam cu o jumatate de portar …….

Chiar crezi ca este nevoie sa facem cheta? Eu cred ca daca scotoceste bine pe la juniori sau pe la vreo divizionara C gaseste unul mai bun. Nu trebuie sa fie genial, ci doar disciplinat si atent la fazele de manual. Daca a luat azi gol cu bolta, iti dai seama ce plasament avea baiatul! Eu l-am ginit de acum cateva etape, nu are sanse. Poate e mai bun ca atacant, nu stiu, ca nici fizicul nu-l ajuta.

By the way, cred ca cu Stanga ne-am scos. Mai ii trebuie poate un servant ca lumea dar eu ii vad viitor, poate chiar si la nationala!

Total de acord cu parerile de mai sus desi imi pare rau de piticot ( nu ma bucura esecul nimanui)am spus mai demult ca orice sut pe spatiul portii mai sus de 1m de firul ierbii si pe poarta e gol si ca ” noi jucam ca la hochei fara portar” .
    Daca pana acum echipa nici nu juca acum daca vrem sa jucam mai avantat in atac ne va trebui in mod cert un portar sigur pe linia portii.In rest o spun inca odata :astept cu mare curiozitate urmatoarele patru rezultate ale noastre pentru a sti daca vrem sau nu vrem mai mult
    Multa bafta baietilor la urmatoarele meciuri ! Entuziasmul ,dragostea pentru joc , tineretea si credinta in propria valoare pot fi atuurile noastre care vor fi imbatabile daca vor fi la cote inalte

Radu Dobrin
    Member

@Spawn09 wrote:

sa nu uitam ca n-au jucat jucatori de baza cum ar fi varga sau balan

nu stiu cit “de baza” sint, dar sint convins ca daca jucau, pierdeam

Zibling
    Member

Legat de Tibi Balan si eu am o opinie similara. Parca in ultimele sale meciuri incetinea mai mult ritmul meciului decat sa-l accelereze :?

Spawn09
    Member

n-am mai fost la meciuri de 12 etape lucrurile s-au mai schimbat….cand mai dadeam pe la stadion varga juca bine…

ultrasro
    Member

Echipa noastra sambata

Niculescu 6
    Ciupe 6, Patriche 7, Secareanu 5 (Lung 6), Oae 8
    Cazan 6 (Gheorghe 6.5) , Ferfelea 6, Nicola 6.5, Irimia 7
    Stanga 6.5, Postolache 6 (Ghinga 6)

ultrasro
    Member

Am primi gol dintr-o faza ciudata: dupa executarea cornerului un atacant gazda incearca o foarfeca la prima bara, loveste mingea gresit care sare la cealalta bara unde il gaseste pe Anghel care loveste mingea cu capul destul de liber apoi mingea urmeaza o traiectorie extrem de curbata si intra in vinclu la prima bara ocolind toti jucatorii.

Zibling
    Member

@ultrasro wrote:

Echipa noastra sambata

Niculescu 6
    Ciupe 6, Patriche 7, Secareanu 5 (Lung 6), Oae 8
    Cazan 6 (Gheorghe 6.5) , Ferfelea 6, Nicola 6.5, Irimia 7
    Stanga 6.5, Postolache 6 (Ghinga 6)

Notele astea le-ai dat tu sau cine le-a dat? 8)

ultrasro
    Member

Eu, normal ;)

dragos
    Member

daca jucatorul gazda a incercat o foarfeca la prima bara (careul de 6m), piticu’ nostru pe unde se afla ???????????????????
    asadar, pozitionare defectuoasa, iar apararea dormea in ghete……

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost inchis si arhivat.

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.