03.11.2012 Sportul Studentesc – Delta Tulcea 0-4(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 03.11.2012 Sportul Studentesc – Delta Tulcea 0-4(0-1)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XI-a a Ligii a 2-a, Seria 1.
    Sambata, 03.11.2012, ora 11:00, Stadion: Astra (Ploiesti).

dragos
    Member

asta da meci !!

dragos
    Member

meci interesant, care poate sa ne arate daca sincopa precedenta a fost intamplatoare sau nu ;)

ngm
    Member

vremea o sa fie frumoasa, soare si 20 grade.
    pregatiti-va din timp si veniti la ploiesti !!!

sircos
    Member

rapid – delta 4-1 in cupa romaniei … scor mult prea mare fata de diferenta din teren, oaspetii “reusind” doua autogoluri :)
    daca tulcenii prind sambata un meci cum au evoluat azi in prima repriza, e de rau pentru SS :-B

dragos
    Member

@sircos wrote:

rapid – delta 4-1 in cupa romaniei … scor mult prea mare fata de diferenta din teren, oaspetii “reusind” doua autogoluri :)
    daca tulcenii prind sambata un meci cum au evoluat azi in prima repriza, e de rau pentru SS :-B

deh, pescarii au fost mereu un adversar incomod…..iar, cu liderul toti adversarii joaca bine; basca, in meciul de pregatire din vara, ne-au descaltat (0-4 parca) X(
    in fine, vom vedea ce va fi……..

Tavi
    Member

Ii rupem. B-)

ngm
    Member

plecam la 09.15 DE LA NICU .

Zibling
    Member

Cool! Tocmai ce m-a sunat un suporter din galeria noastra si mi-a spus ca maine, la Sportul Studentesc, va apara un portar nou:

http://www.ftbpro.com/posts/atomic.puzzle/66733/you-won-t-believe-until-you-see-it-best-shot-stopper-ever?autoplay=0&ref=read_also&read_also=0

Bun venit in Regie, Toto!

sircos
    Member

initial am crezut ca e un veceu =))

ultrasro
    Member

Cu Curelea si Ferfelea batem doar toba in cel mai bun caz, astia doi habar nu mai au sa dea si goluri!

0-4 cu Delta Tulcea este meritul exclusiv al celor doua caricaturi de jucatori CC si VF care au distrus tot jocul echipei!

Plecati naiba de la echipa ciumetilor cu ifose!

PS: sau prezenta pe teren a lui Ferfelea pana la final denota faptul ca omul spera sa fie scorul la fel ca asta vara in pregatiri adica tot 0-4? (Ultima întâlnire dintre cele două echipe s-a produs în Regie, în această vară, cu prilejul unui joc de pregătire, dobrogenii câștigând surprinzător cu 4-0 în ciuda dominării aproape totale a studenților). Sa ne interesem oarece ce cota avea un 0-4 la pariuri?

sircos
    Member

0-4 … s-a ales praful de munca celor care au jucat in primele 7 etape %-(

dragos
    Member

Tulcea rullz :ymapplause: :ymapplause: :ymapplause:
    studentos PRAFAO, PRAFAO, PRAFAO !!! niste desculti ….. :)) =))

RUSINE SA LE FIE !!!

daca in vara, amical, a fost la fel 0-4, acu’ ne-a aratat faptul, ca studentos sunt PRAFAO si merita sa joace FOREVER in liga secunda !!!

la Otopeni, am crezut ca a fost un simplu accident…………dupa meciul de la Otopeni vorbeam cu familia unui jucator, care confirma faptul, ca, de cand au revenit “smecherii”, vestiarul s-a impartit in 2 tabere ….

concluzia: din 4 meciuri derby, echipa a pierdut 3 !!! :ymdevil:
    este limpede, ca nu avem fata de lideri !! :D
    iar antrenorul este de copii si juniori, fie ca ne place sau nu :D

Faptul ca am jucat cu un om mai mult 60 de minute si nu am reusit nimic.
    Si mai ales ca s-a repetat scorul de asta-vara ma pune grav pe ganduri.
    Cred ca cele doua ciume i-au facut pe cei mici sa tranteasca meciuri pentru pariuri.
    Sper sa ma insel dar dubios……………. B-) B-) B-)

07Ex
    Keymaster

Si mie mi se pare foarte dubios sa pierzi cu 4-0 “acasa” cand joci cu un om in plus din minutul 28.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 21 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.