04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Cred ca e un pic mai departe decit celelalte deplasari.

Cred ca Motru va trage din greu pt Pandurii. Is doar din acelasi judet si acceasi zona miniera… nu?

Ultras
    Member

Datorita crizei financiare prin care trece Romania si implicit noi nu prea dispunem de fondurile necesare pentru a inchiria un mijloc de transport.
    Oricum, o pauza e bine-venita pentru ca am cam obosit, cel putin eu. Am fost cel putin in ultimele saptamani meci de meci, inclusiv la cele din Cupa, miercurea. Sa speram ca la Motru vom obtine victoria, pentru ca ultimele doua rezultate au cam demobilizat si dezamagit galeria.

PS. Daca merge cineva cu masina, vom merge bineinteles, pentru ca indiferent cu joaca… SUNTEM MEREU CU EI!

dragos
    Member

cam cati km ar fi pana acolo??
    cate ore facem???

Ultras
    Member

cam 350 km dus. 6 ore!

dragos
    Member

cu trenul sau cu masina facem 6 ore???
    exista vreun tren spre acea directie??

Ultras
    Member

E cu susta!

Se pleaca din Bucuresti la 23.40 cu acceleratul 1691 pana la Craiova unde ajunge la 2.44. Din Craiova pleaca personalul 9511 la ora 5.00 si ajunge la Motru la ora 7.18.

Sunt cumva amatori? 😈 😈 😈

dragos
    Member

daca nu exista nici tren direct…….eeee, cam complicat de ajuns.

Ultras
    Member

Cateva detalii turistice:

Motru este cap al liniei ferate, iar singurul tren de dimineata este personalul de care v-am spus mai sus (probabil un tren de navetisti). In total sunt 3 trenuri personal care au Motru ca destinatie: 9511 cu plecare din Craiova, 9513 cu plecare din Filiasi si 9387 cu plecare din Caracal. Din Motru pleaca tot 3 trenuri personal toate avand ca destinatie Craiova: 9512 la ora 7.50, 9516 la 16.32 si 9518 la 19.45. In concluzie, cine doreste sa mearga cu trenul va avea o experienta unica de aproape 3 zile pe drum si are la dispozitie circa 3 ore si jumatate pentru a vizita obiectivele turistice (gen spital) din micul si pitorescul oras minier.

DRUM BUN SI NOROC BUN!!!!

Gabi
    Member

Florine, da’ de site-ul astora n-ai dat? Ca tu esti capabil :D

Ultras
    Member

inca nu (de fapt nu am mai cautat). Stai un pic ca acum il gasesc, daca nu le facem unu’ 😈

ultrasro
    Member

Asta le lipsea la aia din MOTRU, ca in rest au de toate….

Echipa se numeste MINERUL VENUS MOTRU….. 😯

CE p…. mea legatura are VENUS cu MINERUL????? 8)

Ultras
    Member

Au sculptat-o pe Venus in subteran si apoi, dupa cum ziceai, au penetrat-o cu picamarul!

ultrasro
    Member

Ca gazdele cam joaca cu crampoanele pe creierul adversarilor…

Ultras
    Member

Au sa ne iubeasca… pe garduri!!!

07Ex
    Keymaster

Eu daca as mai fi fost in tara as fi mers la Motru insa asa …
    Sper insa ca odata cu plecarea mea echipa sa-si revina si sa nu mai faca tot rezultate de egalitate. :) Ce zici Ovidiu, le-am cam purtat ghinion, nu?

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 65 total)
  • The topic ‘04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0’ is closed to new replies.