04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • Author
    Tavi
    Member

@97SiR wrote:

Eu daca as mai fi fost in tara as fi mers la Motru insa asa …
    Sper insa ca odata cu plecarea mea echipa sa-si revina si sa nu mai faca tot rezultate de egalitate. :) Ce zici Ovidiu, le-am cam purtat ghinion, nu?

sa vedem cum se prezinta echipa … dar parerea mea ca Paduret ne lipseste al naibi de mult! … daca vrei tu Cazimir sa le mai ierti din pacate (a se citi corect “ratari copilaresti”) si sa zici ca le-ai purtat ghinion, fie! … desi nu prea as crede …

cel mai probabil este faptul ca Dan n-a pus biciul pe ei temeinic dupa plecarea lui Padure … e cam debandada si la mijloc si in atac! … sau nu a gasit inca solutia!

ultrasro
    Member

Padure chiar daca nu facea minuni stia sa puna mingea jos ca lumea…

Ultras
    Member

Nici Dan Petrescu nu prea le are, fie vorba intre noi!

Un antrenor bun poate face diferenta, chiar daca nu dispune de un lot mai valoros decat al adversarului (ceea ce nu este cazul la noi)

Daca nu ma credeti, nu uitati meciul Chelsea – Besiktas!

Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Asta le lipsea la aia din MOTRU, ca in rest au de toate….

Echipa se numeste MINERUL VENUS MOTRU….. 😯

CE p…. mea legatura are VENUS cu MINERUL????? 8)

Pai… cred ca langa Motru se afla Muntele lui Venus :evil:.

Giani
    Member

@Ultras wrote:

Cateva detalii turistice:

Motru este cap al liniei ferate, iar singurul tren de dimineata este personalul de care v-am spus mai sus (probabil un tren de navetisti). In total sunt 3 trenuri personal care au Motru ca destinatie: 9511 cu plecare din Craiova, 9513 cu plecare din Filiasi si 9387 cu plecare din Caracal. Din Motru pleaca tot 3 trenuri personal toate avand ca destinatie Craiova: 9512 la ora 7.50, 9516 la 16.32 si 9518 la 19.45. In concluzie, cine doreste sa mearga cu trenul va avea o experienta unica de aproape 3 zile pe drum si are la dispozitie circa 3 ore si jumatate pentru a vizita obiectivele turistice (gen spital) din micul si pitorescul oras minier.

DRUM BUN SI NOROC BUN!!!!

Ultrasule, m-ai spart. Cu cat te plateste chefereu’??? 😈

multi
    Member

Astazi stam ca pe sub pamint si asteptam la mila mass-media ca sa aflam ce face Sportul ?
    Chiar n-avem nici un norocos care sa se fi putut duce cu echipa?

Radu Dobrin
    Member

se pare ca e mai simplu sa te duci la istambul decit la motru..:)

multi
    Member

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Radu Dobrin
    Member

florin….au trecut 15 min!!!….:):):):)

ultrasro
    Member

Imi cer scuze dar a cazut serverul la Parlament si a trebuit sa imi mut locatia. La pauza este 0-0

Ultras
    Member

Echipele:

Sportul Studentesc
    Stanca- Irimia, Galamaz, Secareanu, Rusu – Cruceru, Lazar, Balan, Negru – Bucur, Mazilu

Minerul Motru
    Antici – Ploscariu, Huza, Ion Constantin, Nueleanu – Stoian, Nicolaescu, Bertea, Soo – Volocaru, Glisca

In prima repriza, au primit cartonase galbene Lazar (min.13), Rusu (min.38) si de la gazde Stoian (min.35) si Nicolaescu (min.43)

Ocaziile mari de gol au lipsit. Pentru noi o singura ocazie, Mazilu a trecut pe sub minge la o centrare. In rest, jucam la asteptare singurul varf impins fiind Mazilu.

Acum incepe repriza a II-a! Sun corespondentul!

Ultras
    Member

A inceput repriza a II-a, fara nici o schimbare, cu dominarea clara a noastra. Vesti la si 15 min.

Ultras
    Member

Momentant corespondentul a ramas fara semna (sau baterie… Doamne fereste!)

multi
    Member

Sau a aruncat cu telefonul dupa careva …. :)

cameliu
    Member

Pai sper sa reusesti sa-l prinzi din nou. Intreaba-l daca stie ceva si de Pandurii…

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 65 total)
  • The topic ‘04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0’ is closed to new replies.