04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0

Viewing 5 posts - 61 through 65 (of 65 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Se poate spune ca desi nu am fost la meci eram inca in Ro la ora disputarii meciului asa ca s-ar putea ca se le fi purtat ghinion din nou. :(
    Vom vedea saptamana viitoare daca reusim sa batem. Daca DA atunci inseamna ca pe toata durata sederii mele acolo Sportul nu a reusit sa castige nici un meci. 😯

ultrasro
    Member

Dar a fost doar o coincidenta, daca jucam meciurile astea cu Rarora si Building sigur bateam din nou :) 👿

07Ex
    Keymaster

Acum mi-am dat seama ca eu am fost in Bucuresti si pe 20.09 atunci cand am jucat cu Magnetica, asa ca uite ca a fost un meci (la care e drept nu m-am dus) dar la care am fost in Bucuresti si pe care echipa l-a castigat. :)

Ultras
    Member

Da da’ nu te uitasei inca la jucatori! I-ai deochiat la Otopeni! Inceputul fusese bun! Gol in primul minut! Si nu stim ce ai negociat acolo sus cu Vasile in timp ce noi ne dadeam plamanii afara! 😈 😈 😈

07Ex
    Keymaster

Eu as fi vorbit cu Siman mai mult insa el nu parea interesat in vorbe ci mai mult in telefonul lui mobil si in discutiile cu Craciunescu sau cum naiba il chema pe ala din randul de sus. :)

Viewing 5 posts - 61 through 65 (of 65 total)
  • The topic ‘04.10.2003 Minerul Motru – Sportul Studentesc 0-0’ is closed to new replies.