04.11.2006 Sportul Studentesc – FC Botosani 1-0 (1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 04.11.2006 Sportul Studentesc – FC Botosani 1-0 (1-0)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
  • Author
    Spawn09
    Member

ora 11:00 stadion Regie meci contand pt etapa XIV

Spawn09
    Member

pronostic…..un 3-0 bine meritat avand in vedere ca jucam acasa…si vremea va tine cu noi :D

07Ex
    Keymaster

@Spawn09 wrote:

pronostic…..un 3-0 bine meritat avand in vedere ca jucam acasa…si vremea va tine cu noi :D

Pai exista un sub-forum pentru pronosticuri. Nu vad dece a trebuit sa postezi si aici pronosticul tau, dar ma rog.

Spawn09
    Member

stiu am pronosticat si acolo dar sa zicem ca am o superstitie daca postez si aici pronosticul batem..:D

Giani
    Member

Macar pi astia sa ii batem.

Spawn09
    Member

se prezinta maine cineva la stadion?eu cu siguranta fie ca ploua fie ca ninge :) eu si steagu meu home made :))))

07Ex
    Keymaster

Nu-mi vine sa cred ca in Romania ninge iar eu stau cu burta la soare la 30 de grade. 😆

Spawn09
    Member

stai calm ca e o vreme super m-am trezit acum si-mi bate soarele in geam :P o vreme numai buna de mers pe stadion sa sustinem echipa :)
    suntem peste tot acasa depunem tot efortu
    nu-i echipa mai frumoasa si iubita ca sportu
    sportu sportu lupta daca ne iubesti
    lupta si-ai sa reusesti (o mica adaptare dupa un imn al unei echipe din bucuresti nu dau nume)

ovidiu
    Member

Multa liniste pe forum.
    Vad ca am invins. Asta dupa trocsport.
    Oare cine e S. Vlad?
    Asteptam vesti despre cum a fost meciul.

Etapa urmatoare un MARE examen.
    Dupa rezultatele de astazi promovarea se cam indeparteaza.

VIVA SPORTUL STUDENTESC[/i]

Spawn09
    Member

scor final 1-0 gol in min. 7 dar nu stiu cine l-a dat ca eu am ajuns pe stadion pe la si 10 se pare ca echipa marcheaza numai cand nu sunt eu pe stadion :D

ultrasro
    Member

A marcat juniorul de 17 ani Silviu Vlad in minutul 7.

Arbitrul craciunescu ne-a refuzat un 11 m clar in minutul 4o la Curelea unde se putea acorda cartonas rosu, in schimb a primit galben Curelea!

sorin
    Member

@ovidiu wrote:

Dupa rezultatele de astazi promovarea se cam indeparteaza.

VIVA SPORTUL STUDENTESC[/i]

Sintem exact in aceiasi situatie ca si saptamina trecuta, la 7 puncte de lider si 6 puncte de locul 2. Daca batem la Brasov reintram serios in lupta pentru promovare. La egal nu se schimba nimic fata de Forex insa Otopeniul s-ar distanta la 8 pucte (cred ca bat Cimpina). Petrolul joaca cu Delta Tulcea, un egal ar fi minunat pentru noi. In rest, in afara de Modelu’ care joaca cu Snagov si ar trebui sa bata, celelalte echipe din fata noastra au meciuri echilibrate, totul e posibil. Oricum promovarea se va decide in retur. Daca va uitati cu atentie la clasament, nu am pierdut decit (3 puncte) un meci acasa insa nu am luat decit 3 puncte in deplasare. Nu prea au incredere baietii in deplasari. Am incredere in Multescu, sper ca va transfera, in iarna, niste jucatori cu experienta care sa dea echipei mai mult tupeu si stabilitate. Acum sint cam necopti…

Spawn09
    Member

tare imi e ca in iarna vor pleca jucatori si nu va veni nimeni….

sorin
    Member

cum au jucat?

Spawn09
    Member

trebuie sa vina ashu sa bage el comentariul..:) cateva suturi zdravene in repriza a 2-a la poarta oaspetilor…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.