04.11.2006 Sportul Studentesc – FC Botosani 1-0 (1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 04.11.2006 Sportul Studentesc – FC Botosani 1-0 (1-0)

• This topic has 36 replies, 13 voices, and was last updated 16 years ago by 07Ex.
Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Cu FC Botosani nu prea s-a inghesuit lumea sa posteze. Oricum a trecut mult timp de cand s-a jucat meciul asta asa ca voi inchide subiectul.

07Ex
    Keymaster

@Ultras wrote:

Stanca – Oae, Patriche, Ratiu, Dedu – S. Vlad (’46 Farcasanu, ’81 L. Cazan), Nicola, Ferfelea, Târnacop – Curelea, D. Varga (’80 Cr. Ionita)

OK, a trebuit sa deschid din nou subiectul asta ca sa ma lamuresc asupra unor date ale jucatorilor.

In primul rand, S. Vlad este acelas jucator care in trecut a fost scris in ziar ca V. Sorin? Daca este acelas jucator, care este numele si care este prenumele.

In al doilea rand, Cr. Ionita a fost scris in ziar ca fiind Cr. Ionut. Care este de fapt numele lui?

Si in sfarsit, cati spectatori au asistat la acest meci? Incerc sa intocmesc caseta tehnica a meciului si vreau sa stiu daca am toate datele corecte.

Multumesc!

Zibling
    Member

200-300 spectatori au asistat la acest meci. Dar trag nadejde ca dupa victoria de la Brasov, la meciul cu FCM Campina, ultimul pe teren propriu din acest tur de campionat, poate vor veni macar 500 spectatori.

Giani
    Member

Sa speram ca vor veni. Din pacate sambata am de lucru (tin un curs) si nu voi putea veni, asa ca ne vom intalni pe la 2-3 la Nicu. Pentru saptamana urmatoare, pe 25, incerc sa reprogramez cursul. Nu promit, dar as vrea sa asist la derbyul pentru titlu.

ultrasro
    Member

Silviu Vlad este marcatorul golului cu Botosaniul
    Cristi Ionut ar fi al doilea dar e posibil sa-l cheme Cristian Ionut

Giani
    Member

Silviu Vlad sa inteleg ca este un jucator al nostru? M-am uitat si pe lotul pe pagina principala a sitului, e cel de acum doi ani. Poti sa il ajuti pe Cazimir pentru un update? si eventual datele fostilor jucastori sa intre intro sectiune distincta… nu de alta, dar cand vad pe site ca il mai avem pe Lazar in lot si stiu ca este la Rapid, ma apuca nervii. In schimb, despre Costin Gheorghe (Mandinga) nu apare nimik.

07Ex
    Keymaster

OK, am facut modificarile necesare pe site. In ceea ce priveste lotul actual de jucatori, nu pot face nimic fara ajutorul celor din tara. Nu am date personale si nici macar lotul de jucatori complet pentru sezonul asta.

Viewing 7 posts - 31 through 37 (of 37 total)
  • The forum ‘Sezon 2006-2007 Season – Divizia B’ is closed to new topics and replies.