04.12.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 04.12.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc 2-0(1-0)

Viewing 2 posts - 31 through 32 (of 32 total)
  • Author
    ashone
    Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Am luat gol din offside sau din penalty? Nu. va rog, nu mai dati vina pe arbitri. reincepem cu mania persecutiei. nu e ok.

nu am luat goluri de papagali cele mai urite faze din tot turul de campionat…neatentie…tratarea fazelor aiurea, iese edi si cadrul portii era de mult depasit…da el iesea sa inchida care unghi?da cine sa le zica ceva? al nostru isi calcula paritatea RON/ZLOT…ca e sarac si vrea sa stie sigur cit cistiga…

ashone
    Member

@lucian wrote:

am vazut si eu intr-un final rezumatul meciului…

mai bine v-ati uita la libertatea de miscare a bistritenilor la golul 1 si la plasamentul total gresit al lui Edy la golul 2 bistritean si abia apoi ati comenta la adresa arbitrului!!!!! imi este clar am pierdut in primul rand pe mana noastra!

toate fazele discutabile enumerate mai sus intra in acel 5 % avantaj gazde, parerea mea…

in alta ordine sa-i multumim lui Dan Petrescu pentru tot ce a facut, si sa speram ca cine va veni o sa ne duca mai sus decat a facut-o el anul trecut! A facut si greseli, dar si lucruri bune, desi impresia mea e ca poate altcineva ne-ar fi dus mai sus!

si fi sigur ca daca ai nostri aveau ocazii le bagau astia in rezumate da n-au avut pentru ca nu au jucat!! culmea si eu am aceeasi impresie! si mai multi dintre noi o avem!!!

Viewing 2 posts - 31 through 32 (of 32 total)
  • The topic ‘04.12.2005 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc 2-0(1-0)’ is closed to new replies.