05.03.2011 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 05.03.2011 Gloria Bistrita – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
  • Author
    ashone
    Member

:-ss hopa! incepe balul! astia au aprins nopturna de noapte. asta imi aduce aminte de un Trakia Plovdiv – Shumen…era in ’88…salata de ton cu paste e gata. care vreti reteta nu ezitati sa spuneti. hai baietii! :ymhug: :-*

cameliu
    Member

Se pare ca ne indreptam spre… mai sunt 14 meciuri si MINUS 15 de dus in B…
    Incetuc, incep sa cred ca cam va pute rau a Divizia C peste un an…

ashone
    Member

@cameliu wrote:

Se pare ca ne indreptam spre… mai sunt 14 meciuri si MINUS 15 de dus in B…
    Incetuc, incep sa cred ca cam va pute rau a Divizia C peste un an…

;;) nu te grabi cu afirmatiile cami…daca sile acu’ in martie nu demonstreaza cu hirtii ca e cu toatele la zi, ne va paste mai devreme “C”-ul ;)

cameliu
    Member

Mda ashu…

Am jucat splendid in prima repriza, am reusit chiar si sa tragem odata pe poarta!
    Ma gandesc daca mai reusim sa mai tragem oata meciu asta…??? Mai e o juma’ de ora! Macar spre…

ashone
    Member

@cameliu wrote:

Mda ashu…

Am jucat splendid in prima repriza, am reusit chiar si sa tragem odata pe poarta!
    Ma gandesc daca mai reusim sa mai tragem oata meciu asta…??? Mai e o juma’ de ora! Macar spre…

ce mai face familia? copilul? cind vii pe meleagurile natale? eu sint bine, renovez un apartament si aici a nins si acum e mai caldut. tocami ce am bagat in cuptor o budinca cu paste si brinza.:ymhug:

ashone
    Member

:-B v-a sarit inima in voi cind a dat curelea cu capu’ ha? daca era 2 metri mai hais era in halau… (-|

cameliu
    Member

@ashone wrote:

@cameliu wrote:

Mda ashu…

copilul? cind vii pe meleagurile natale?

Is doi..
    Pe la vara sper.

Hai ca spre poarta a dat-o Curelea!
    Insa eu sunt aproape convins ca in urmatoarele 3 meciuri mai tragem un sut pe poarta!

ashone
    Member

@cameliu wrote:

@ashone wrote:

@cameliu wrote:

Mda ashu…

copilul? cind vii pe meleagurile natale?

Is doi..
    Pe la vara sper.

Hai ca spre poarta a dat-o Curelea!
    Insa eu sunt aproape convins ca in urmatoarele 3 meciuri mai tragem un sut pe poarta!

eu stiam de unul, cel cu tricoul pe el in avatar. sa-ti traiasca! la vara bagam un gratar la nicu si niste beri! mai ales ca sint si in concediu! :ymhug:

ashone
    Member

:-B curelea nici in ofsaid nu face preluari bune…si v-am spus eu ca daca au aprins astia lumina la pauza nu e de bine…

cameliu
    Member

N-a iesit sutu’ pe poarta!
    Da io inca sper ca in meciurile viitoare sa si tragem pe poarta!

Seara faina!

Radu Dobrin
    Member

@cameliu wrote:

N-a iesit sutu’ pe poarta!
    Da io inca sper ca in meciurile viitoare sa si tragem pe poarta!

Seara faina!

eu sint multumit daca macar ne apropriem de ea…

ashone
    Member

ce am inteles noi din meciu’ asta:
    1. salata de ton a iesit o nebunie
    2. au aprins aia lumina si ne-au bagat in intuneric.
    3. arbitru’ a terminat meciu’ mai devreme cu 6 secunde!
    4. in 6 secunde bruce willis salva america in daihart 1,2,3
    5. exista mici probleme in minuirea mingei cu picioru’ daca pot spune asa. in rest nu exista probleme.
    6. niculescu vladimir a demonstrat ca nici daca treci cu tancu’ peste el nu se da batut. bravo!
    7. am bagat budinca la cuptor
    8. la noi nu mai joaca de multi ani: cazan,iorgulescu,speriatu,sandu mircea,serbanica,gigel bucur,mazilu,marcel coras,fl. grigore,bucurescu…
    9. daca mi-a placut sa tin cu sportu’ asa-mi trebuie!
    o seara buna baieti!

dragos
    Member

fratilor, mi-au placut la nebunie comentariile lu’ Ashu, Cameliu, Raducu.
    am ras cu pofta :)

revenind la meci, un lucru este cert: ne-am plictisit de dinamu, steaua, rapid, vrem sa jucam la matineu cu Sageata, Concordia, Snagovul, Dunarea Galati s.a.m.d. =))
    pe Gabi Popescu nu-l va prinde finalul returului, iar antrenorul nostru capuccino este bun doar la declaratii…. :))

jucam SUBLIM, insa avem cateva “lipsuri”: daca am lega mai mult de 3 pase consecutive, daca am suta la poarta, daca am fi mai atenti in aparare, daca am marca – atunci eram ALTA ECHIPA !! :)) =))

iar la final: SILE are talent si face economie la salariile jucatoriilor, adica nu-i plateste cu luniile….asa da viata !! :-B :-B

sssss, s-a stins lumina !!! :o)

ashone
    Member

@dragos wrote:

iar la final: SILE are talent si face economie la salariile jucatoriilor, adica nu-i plateste cu luniile….asa da viata !! :-B :-B

sssss, s-a stins lumina !!! :o)

daca nu le da banii s-ar putea sa cinte la Cavalli prin serie C. :ymcowboy:

razvanR
    Member

Avem, in acest moment, destule slabiciuni, nu contest, dar nu uitati ca suntem dezavantajati de arbitri in fiecare partida, de exemplu:
    – acum 3 etape la Urziceni, conduceam cu 1-0, Balan scapa singur, este falultat de portar pe care arbitrul il iarta de eliminare, pierdem cu 2-1, VICIERE DE REZULTAT;
    – acum 2 etape la Galati, jucam bine avem ocazii, avem bara, la 0-0 Balan este faultat in careu, arbitrul nu da 11m, pierdem cu 1-0, VICIERE DE REZULTAT;
    – acum o etapa cu Dinamo, la 0-1, portarul dinamovist aproape il baga in coma pe Dobre, arbitrul nu da 11m, pierdem cu 1-0, VICIERE DE REZULTAT;
    – azi la Bistrita, la 0-0, fundasul in lupta cu Curelea FACE SI HENT SI FAULT SUB OCHII ARBITRULUI, care desi era la 2 metri de faza nu da 11m si eliminare, pierdem cu 1-0, VICIERE DE REZULTAT.

Nu cred sa mai fi existat vreo echipa furata meci de meci!
    SCANDALOS!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 58 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.