05.04.2008 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 05.04.2008 Delta Tulcea – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • Author
    Giani
    Member

@ultrasro wrote:

Am pierdut cu 2-1 pe final de meci…avem si ghinion :((

Pana la ghinion avem un antrenor inutil, un finantator incopetent si o lipsa evidenta de jucatori valorosi si experimentati. De fapt, nu avem nimic: antrenori, echipa, manageri…. ZERO BARAT!

cameliu
    Member

Care final de meci? 2-1 a fost din min. 62!

Oricum am facut un meci de-a dreptul extrordinar!
    Am dat gol in deplasare!!!!!!!!!!!
    Am luat bataie doar la un gol!

Sunt semne ca ne revenim… la anul pe vremea asta…

mkg
    Member

Atentie mare cand invocati ghinionul domnilor!
    Odata poate fi acceptat dar cand aceasta este scuza meci de meci incepe sa rada lumea de noi.
    Daca eu am apucat sa zambesc cand am citit asta va dati seama ce se tavalesc de ras altii cand ne aud repetandu-ne astfel.
    Oare cat va mai dura umilinta ???

cameliu
    Member

Dar ups ce vad… mai sunt doar 8 puncte pina la retrogradare! (parca acu vreo 3 saptamani erau 15 si eram linistit!) si enorm de multe etape! 11!

E GROASA RAU!

dragos
    Member

la sport.ro au anuntat 1-1 (final) si chiar ma gandeam, ca obtinem primul punct in deplasare, insa citind forumul constat, ca iar mi-a iesit 1 solist…….deh, avem echipa, avem valoare, la anul jucam VINEREA dupa-amiaza !!!!!
    va dati seama, ce liniste va fi la anu’ in Regie….parca, vor fi meciuri amicale sau de antrenament 😆 😆 😆 😆 😆

pt cei care au fost prezenti la meci, poate ne relatati ceva din meci: ocazii, suturi, 11m ceva………..nu numai ghinion cu caru’, ca stim acest lucru de cand a inceput acest sezon (tur si retur) 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆
    Andrei, ai vazut ceva interesant in orasul dunarean, cum este arena, este tot vechiul stadion ????

ultrasro
    Member

Dragos, crezi ca eu si cu Andrei chiar suntem atat de naivi incat sa facem un drum de 18 ore sa vedem meciul asta ;)

ultrasro
    Member

Ocazii au fost 8: Curelea de 4 ori, Postolache de 2-3 ori, Ferfelea o data. Golul a fost marcat de fundasul Daniel Lung…

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Dar ups ce vad… mai sunt doar 8 puncte pina la retrogradare! (parca acu vreo 3 saptamani erau 15 si eram linistit!) si enorm de multe etape! 11!

E GROASA RAU!

SE VEDE C-ul !!!!!!!

Zibling
    Member

Dragos. Daca vii si faci misto de echipa nu rezolvi nimic. Asta este spiritul nostru balcanic – nu putem lua infrangerile ca pe niste rezultate ale unor competitii sportive.

Atat timp cat clubul de fotbal Sportul Studentesc nu se va desfiinta, eu voi tine cu jucatorii acestui club. Sa fie clar asta – chiar daca eu si ultrasro am incercat sa ajungem la Tulcea, dar din motive de traseu nu am reusit, nu inseamna ca nu am fi facut-o cu cea mai mare placere. Gandeste-te altfel – in deplasarea de la FC BRasov era clar rezultatul, insa noi 2 + fostul arbitru Gabi si baiatul de la Lehliu am fost prezenti acolo.

dragos
    Member

@ultrasro wrote:

Dragos, crezi ca eu si cu Andrei chiar suntem atat de naivi incat sa facem un drum de 18 ore sa vedem meciul asta ;)

in conditiile actuale, in mod normal, orice om cu mintea limpede NU ar fi facut aceasta deplasare.

dragos
    Member

@Zibling wrote:

Dragos. Daca vii si faci misto de echipa nu rezolvi nimic. Asta este spiritul nostru balcanic – nu putem lua infrangerile ca pe niste rezultate ale unor competitii sportive.

Atat timp cat clubul de fotbal Sportul Studentesc nu se va desfiinta, eu voi tine cu jucatorii acestui club. Sa fie clar asta – chiar daca eu si ultrasro am incercat sa ajungem la Tulcea, dar din motive de traseu nu am reusit, nu inseamna ca nu am fi facut-o cu cea mai mare placere. Gandeste-te altfel – in deplasarea de la FC BRasov era clar rezultatul, insa noi 2 + fostul arbitru Gabi si baiatul de la Lehliu am fost prezenti acolo.

nu inteleg unde/care este problema ta ???

07Ex
    Keymaster

Nu stiu cum am jucat, dar stiu ca am pierdut cu 2-1, ceea ce mi se pare pacat. Am sperat macar intr-un punct, dar n-a fost sa fie. Sper insa ca jucatorii si antrenorul vor invata din aceste meciuri si incet incet echipa se va redresa.

Eu presimt o victorie in meciul cu Forex. Daca nu vom castiga va fi rau de tot. Asa cum a spus-o si Cameliu, suntem la 8p de retrogradare, si vad ca echipe precum Campina au inceput sa castige in deplasare.

cameliu
    Member

Pina acum Falub: 50% infrangeri, 50% egaluri, 0% victorii!

La cum pare va fi singurul antrenor din istoria nostra de 92 de ani cu ZERO victorii!

Sau ma contrazice cineva?

OK… Sichitiu! Da asta nu o avut nici infrangeri! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

dragos
    Member

@cameliu wrote:

Pina acum Falub: 50% infrangeri, 50% egaluri, 0% victorii!

La cum pare va fi singurul antrenor din istoria nostra de 92 de ani cu ZERO victorii!

Sau ma contrazice cineva?

OK… Sichitiu! Da asta nu o avut nici infrangeri! 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

ma intreb: cum o fi promovat-o pe “U” ???
    un lucru este cert: nu are stofa de antrenor….sau mai bine spus: atata poate, atata presteaza!!! 😳 😳
    intrebarea retorica este: DE CE/CINE/PENTRU CE IL TINE ????
    probabil ca, este este un catelus docil. 😆 😆 😆 😆 😆

@Giani wrote:

@ultrasro wrote:

Am pierdut cu 2-1 pe final de meci…avem si ghinion :((

Pana la ghinion avem un antrenor inutil, un finantator incopetent si o lipsa evidenta de jucatori valorosi si experimentati. De fapt, nu avem nimic: antrenori, echipa, manageri…. ZERO BARAT!

Giani, nu o lua asa de tragic, ca mine….fii si tu mai diplomat: AVEM ECHIPA SUBLIMA, AVEM MANAGER SUBLIM, AVEM ANTRENOR SUBLIM, dar LIPSESC cu desavarsire !!!! 😆 😆 😆 😆
    la urma urmei, avem noi, motive sa fim suparati pe ei ????? nu cred.
    ei joaca cat pot, el vinde cat poate, el antreneaza cat/cum stie !!!!!!!!!! vezi, ce simplu este.

mkg
    Member

Inca nu avem loc sa intram la retrogradare .Vad ca Progresul se straduieste mai tare ca noi si ii iese mai bine 😆
    Imi dau singur peste gura ca nu e bine sa razi niciodata de necazul altuia
    Dar fruntea sus domnilor ! Iata se poate mai rau!!!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 40 total)
  • The forum ‘Sezon 2007-2008 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.