05.05.2011 Universitatea Cluj – Sportul Studentesc 2-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 05.05.2011 Universitatea Cluj – Sportul Studentesc 2-0(0-0)

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • Author
    cameliu
    Member

Am ramas doar cu 10 batai cu 0-1… am salvat-o pe a 11-a…

Mai sunt 2 meciuri (doar nu il socotim si pe cel de la Vaslui) si suntem la minus 5…

07Ex
    Keymaster

Ai nostri sunt ceva de speriat cu luatul golurilor in minutele de prelungire. Este al treilea meci din acest retur, al doilea consecutiv. Ei oare nu exerseaza lucrul asta la antrenamente?

Bine macar ca meciul era pierdut ca altfel nu stiu daca mai rezistam sa vad un alt gol luat in minutele de prelungire.

dragos
    Member

am vazut la birou decat primele 30 min. atat.
    apoi am ascultat meciul prin telefon….deh, a pus cineva telefonul langa teveu si am tot ascultat….. :D :D
    cand meciul se apropia de final, m-a trecut un fior :-ss :-ss si la scurt timp am luat “boaba”….restul nu a mai contat; a fost deja istorie.
    ufff, uuffff nu cred, ca oricine poate fi antrenor…..tre’ sa ai inima tare-beeton, altminteri…….
    facem sau nu baremu’ ??? asta e intrebarea. :-w :-w :-w

PS: Ashule, am salvat link-ul si de-acu’ pot vedea meciurile de la birou.
    multzam fain.
    nu o sa mai intreb. scuze.

benny
    Member

am fost la meci. la golul dat de sportul nu stiu daca a fost offsaid nu eram intr-o pozitie buna dar arbitrul tusier de pe partea aceeia era orb nu a vazut un hent si cam a gresit destul de multla multe faze.

ashone
    Member

@dragos wrote:

apoi am ascultat meciul prin telefon….deh, a pus cineva telefonul langa teveu si am tot ascultat….. :D :D
    cand meciul se apropia de final, m-a trecut un fior :-ss :-ss si la scurt timp am luat “boaba”….restul nu a mai contat; a fost deja istorie.
    ufff, uuffff nu cred, ca oricine poate fi antrenor…..tre’ sa ai inima tare-beeton, altminteri…….

multzam fain.

dai o bere. dixit. problema e ca e frii si strimuri bune. nu are rost sa alergati pe saituri aiurea. asta e cel mai la indemina. va puteti face conturi frii ori daca nu vreti nu va faceti. misto e ca se poate inregistra meciu’ daca ai cont la ei. o zi buna. astept maltu’ :ymhug: :-*

dragos
    Member

@ashone wrote:

@dragos wrote:

multzam fain.

dai o bere. dixit. problema e ca e frii si strimuri bune. nu are rost sa alergati pe saituri aiurea. asta e cel mai la indemina. va puteti face conturi frii ori daca nu vreti nu va faceti. misto e ca se poate inregistra meciu’ daca ai cont la ei. o zi buna. astept maltu’ :ymhug: :-*

vine, vine, la meciul cu urziseniul……..asa, ca de final de sezon/liga 1 etc.

razvanR
    Member

Meciul a fost echilibrat, au fost ocazii mari la ambele porti, dar a castigat echipa mai norocoasa.

Otelul a castigat ieri cu 2-1 meciul de acasa cu Universitatea Craiova marcand ambele goluri din off-side. Golul marcat de Ferfelea la 0-0 putea fi validat!

dragos
    Member

Balan a fost accidentat, am inteles…..oare va juca Duminica ?

07Ex
    Keymaster

@benny wrote:

am fost la meci. la golul dat de sportul nu stiu daca a fost offsaid nu eram intr-o pozitie buna dar arbitrul tusier de pe partea aceeia era orb nu a vazut un hent si cam a gresit destul de multla multe faze.

Eu de la TV am vazut c-a cam fost offside, asa ca nu m-am suparat cand arbitrul ne-a anulat golu’.

dragos
    Member

@razvanR wrote:

Otelul a castigat ieri cu 2-1 meciul de acasa cu Universitatea Craiova marcand ambele goluri din off-side.

off-topic: asistentul de pe acea parte, ORBULET, isi merita numele sau renumele :D
    cum ar fi putut vedea cele 2 off-sideuri, Orbulet ?? :)) :)) =))
    asistentul, inaintea meciului, a mestecat Orbit (fara zahar), iar in timpul meciului l-a “orbit” nocturna =)) =)) :)) :)) :)) :)) :))

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 11 posts - 46 through 56 (of 56 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.