05.05.2012 Universitatea Cluj – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2011-2012 Season – Liga I 05.05.2012 Universitatea Cluj – Sportul Studentesc 1-1(0-0)

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Author
    07Ex
    Keymaster

Meci contand pentru etapa a XXX-a a Ligii 1.
    Sambata, 05.05.2012, ora 17:00, stadion Cluj Arena.

razvan
    Member

Se gândește cineva să meargă? (Și dacă da, cum?)

ngm
    Member

ACUM E MECIUL MECIURILOR.
    DACA A INSEMNAT CEVA VICTORIA LA PIATRA NEAMT
    ALATURI DE CEA CU MILITIENII SI EGALUL CU CFR
    VOM VENI CU 3 PUNCTE CU CARE MAI PUTEM SPERA.

cameliu
    Member

@ngm wrote:

VOM VENI CU 3 PUNCTE CU CARE MAI PUTEM SPERA.

N-a fost numai unu…
    Anul asta problema a fost: 3 puncte din 18! cu celelalte 3 retrogradate… Mioveni, Sibiu si Mures.
    De luam macar jumate erau 6 mai mult….

07Ex
    Keymaster

Mie unul imi pare bine ca nu am pierdut la Cluj. De retrogradare nu vad cum am putea scapa, dar imi place ca baietii nu au abandonat lupta si ca joaca fiecare meci la victorie. Bravo!

Cine stie, poate batem Otelul etapa viitoare. :)

dragos
    Member

un punct este echitabil, iar jocul echipei a fost bun, cu ambitie din partea jucatorilor…… :)
    ar fi fost nemeritat sa pierdem……

Ghinga mi-a placut cum a jucat, iar golul marcat ii incununeaza evolutia in acest meci :ymapplause: :ymapplause:
    poate ar fi putut primi un penalty in min 7, insa cine sa-l dea asa rapid ??!!

se pare, ca ne priesc meciurile din deplasare, insa acasa ne cam fastacim X(
    pacat, ca aceasta revenire s-a produs prea tarziu…..cele 5 puncte pierdute cu mioveniul cantaresc enorm !!!!

PS: penibila atitudinea gazdelor de a depune o contestatie inaintea partidei.
    cred, ca suntem echipa cea mai contestata in acest campionat :p

sircos
    Member

de fapt ce-au contestat la ciobanu ?

nu prea mi-a placut evolutia echipei, dar am reusit sa smulgem un punct – frumos golul lui ghinga. dar sa nu uitam ca u.cluj a avut 3 bare – cezarica al nostru cam nesigur azi.

dragos
    Member

@sircos wrote:

de fapt ce-au contestat la ciobanu ?

nu prea mi-a placut evolutia echipei, dar am reusit sa smulgem un punct – frumos golul lui ghinga. dar sa nu uitam ca u.cluj a avut 3 bare – cezarica al nostru cam nesigur azi.

probabil, gazdele au contestat dreptul de joc a lu’ Cioranu, care a fost rezerva.

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • The forum ‘Sezon 2011-2012 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.