05.06.2013 Dunarea Galati – Sportul Studentesc 1-2(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2012-2013 Season – Liga II 05.06.2013 Dunarea Galati – Sportul Studentesc 1-2(1-1)

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • Author
    cameliu
    Member

tot ce s-a intamplat, a fost f. dubios legat de meciul asta! Nelegat de sportul ci de jocurile de culise…
    prima data fara arbitrii… apoi cu arbitrii angajati ai clubului chindia… apoi schimbare cu arbitrii normali… si cel mai surprinzator ferfelea, patriche si mares…

cum romania e tara zvonomania, zic si eu asa… oare ce face gica popescu din vara?

dragos
    Member

Popescu si-a incheiat activitatea la Chindia……
    poate vine in Regie :D

07Ex
    Keymaster

Eu zau daca mai inteleg ceva din ce se intampla la echipa asta. La inceputul returului “batranii” au protestat, si am crezut ca toti au fost pusi pe lista neagra de catre Siman. Acum vad ca Patriche si Ferfelea au jucat ieri. Pai de ce nu au jucat cei doi in nici unul din celelalte meciuri din retur? Daca macar ar fi jucat in 4-5 meciuri eram de mult ramasi in liga a II-a ,si nu s-ar mai fi facut toata tevatura asta pe tema meciului cu Suceava.

Zau daca eu mai inteleg ce se intampla la echipa asta. Poate le-a dat Siman bani lui Patriche si Ferfelea pentru un meci, si le-a spus ca daca batem Dunarea le da ceva in plus, si din cauza asta au jucat astia doi?

ngm
    Member

eu cred ca sa le dea liberul de contract.
    ferfelea e la noi de atitia ani, a facut plingere
    penala impotiva lui siman, poate ii pare rau.
    e genul in care unuia in rahat mare ii mai dai un vint.
    oricum au dat dovada de caracter jucind ieri.
    aveau si ei partea lor de vina daca retrogradam.
    cinste lor si sa ne bucuram ca nu mergem in c.

07Ex
    Keymaster

Bine ne bucuram noi anul asta ca nu mergem in C, dar la anu’ nu vad cum nu am putea sa nu retrogradam. Poate doar asa daca s-ar schimba ceva radical la echipa, ca altfel nu vad cum sa nu retrogradam.

cameliu
    Member

@07Ex wrote:

Bine ne bucuram noi anul asta ca nu mergem in C, dar la anu’ nu vad cum nu am putea sa nu retrogradam. Poate doar asa daca s-ar schimba ceva radical la echipa, ca altfel nu vad cum sa nu retrogradam.

Pai sa nu ne bucuram inca ca deocamdata e din nou neclar…

07Ex
    Keymaster

Pai crezi ca FRF-ul ar putea reveni asupra deciziei de neprogramare a meciului cu Suceava si pe urma ne-ar anula rezultatul meciului cu Dunarea? De fapt, nu ma mai mira nimic in Romania. Eu nu inteleg de ce se mai joaca fotbal. In fond promovatele si retrogradatele se decid oricum pe la comisii, nu pe teren.

ngm
    Member

NUMAI DACA TE GINDESTI CA SELECTIONERUL ROMINIEI ESTE
    UN CONDAMNAT PENAL TE MAI MIRA CEVA ? 3,5 MILIOANE DE
    EURO PE UN CONTRACT LA MISTO ESTE OK – TE MAI POATE MIRA?

07Ex
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 9 posts - 16 through 24 (of 24 total)
  • The forum ‘Sezon 2012-2013 Season – Liga II’ is closed to new topics and replies.