05.12.2010 Otelul Galati – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 05.12.2010 Otelul Galati – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 78 total)
  • Author
    ultrasro
    Member

Din pacate in loc sa fie 1-0 pentru noi la bara lui Curelea au acum coclitii astia de indieni 1-0!!!

cameliu
    Member

Ce era de asteptat sa se intample s-a intamplat…
    A iesit Balan ne-am bagat cu curu-n poarta! Era firesc s-o luam…
    Am avut ocazii, doar cu asta ramanem.
    10 puncte dupa 18 etape! Asta inseamna un minus 15 de dus in B! Sper sa mai reducem din 15-le asta… asta ar fi singurul obiectiv!

ultrasro
    Member

INCREDIBIL IN MIN 84 GALATENII SCOT CU CALCAIUL DIN FATA PORTII GOALE!!!

ultrasro
    Member

GALATENII TRAG IAR DE TIMP PE FINAL DE MECI!!!

ovidiu
    Member

N-am prea asteptat nimic de la acest meci.
    Aceeasi echipa, acelasi stil de joc. Dupa cum bag de seama nu se poate mai mult.

Poate a fost un pic mai multa determinare din partea alor nostrii, dar Otelul a crezut mai mult in victorie.

Asta este.

ultrasro
    Member

PATRASCU A GRESIT LA GOL, A FERIT PICIORUL IN LOC SA INTRE HOTARAT PE CONTRA SI DE ACOLO A IESIT GOLUL IMPARABIL PENTRU VICIU!!!

ORICUM FELICITARI SPORTUL AZI CHIAR AM ARATAT CA PUTEM JUCA FOTBAL!!!

cameliu
    Member

@ultrasro wrote:

GALATENII TRAG IAR DE TIMP PE FINAL DE MECI!!!

Ca sa traga de timp trebuie sa aiba in spate un rezultat care le convine…
    As vrea si eu un meci in care in min 85 sa tragem de timp…

Etapele trec, punctele raman tot alea. Cu asa penalizare mare mergem intr-un an in C. Mai sunt totusi 16 etape. Au trecut insa 18!

lucian
    Member

daca se termina in min. 60-65 puteam spune ca meritam mai mult… dar un meci tine 90 min …..
    Gol frumos al Otelului, pacat de situatia in care ne aflam… Nu intrevad vreo scapare!

ashone
    Member

@cameliu wrote:

Ce era de asteptat sa se intample s-a intamplat…
    A iesit Balan ne-am bagat cu curu-n poarta! Era firesc s-o luam…
    Am avut ocazii, doar cu asta ramanem.
    10 puncte dupa 18 etape! Asta inseamna un minus 15 de dus in B! Sper sa mai reducem din 15-le asta… asta ar fi singurul obiectiv!

@-) si fundasu’ nostru a respins cotofana cu gulia exact pa mijlocu’ portii…ca sa-i vina lu’ galateanu’ ala pa voleu…bravo tata, daca dupa 20 de ani de fotbal nu stii ca se respinge in lateral… :ymapplause:

ultrasro
    Member

EU ZIC CA SPORTUL NU A CEDAT JOCUL IN VREUN MOMENT AZI!!! PUTEAM CASTIGA DAR NU A VRUT SA INTRE!!!

ultrasro
    Member

NU FUNDASUL A GRESIT CI ITALIANUL PATRASCU CARE A INTRAT CA O MADMOASEILA ACOLO SI A PERMIS SUTUL!!!

cameliu
    Member

Cea mai mare realizare e ca nu am mai luat gol dupa corner :) :) :)

ashone
    Member

@cameliu wrote:

Cea mai mare realizare e ca nu am mai luat gol dupa corner :) :) :)

:ymhug: neamtul tot neamt ramine! :ymcowboy:

dragos
    Member

preferam sa jucam prost, cum am facut-o in nenumarate meciuri din acest sezon si sa luam un punct….
    din pacate, ocaziile si barele nu se pun la socoteala…..punctele se pun !!!
    asadar, don patrascu a ratat “ciupeala” acelui balon si pena a “bagat-o” in ate…..restul il stim cu totii.

in aceasta etapa, gazdele au obtinut egalarea dupa ce au fost conduse – vezi: dinamo-astra; bistrita-timisoara; gaz metan-branesti; si au castigat : cfr-craiova
    ahhh, ce bine era daca marcam primii @-) @-) @-)

dragos
    Member

@Radu Dobrin wrote:

@dragos wrote:

am vazut meciul din min 18.
    am avut 2 ocazii bune, iar gazdele 1.
    jucam bine, pana acum.
    poate i-a trezit iarna ? =)) :-?

pai am jucat bine in majoritatea meciurilor pierdute….pina cind a gafat un patriche, patrascu, etc…

eu m-am referit la faptul, ca am vazut oleaca determinare si disponibilitate la efort……ceea ce in alte meciuri au fost sublime, dar au lipsit cu desavarsire.
    :p

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 78 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.