05.12.2010 Otelul Galati – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2010-2011 Season – Liga I 05.12.2010 Otelul Galati – Sportul Studentesc 1-0(0-0)

Viewing 3 posts - 76 through 78 (of 78 total)
  • Author

@razvanR wrote:

Partida cu Otelul Galati a fost, de fapt, imaginea acestei toamne: din partea noastra joc frumos, deschis, consistent, spectaculos dar naiv sau superficial uneori, ratari mari, bare, erori grave de arbitraj.

Daca in meciurile cu Poli Timisoara,Universitatea Craiova,Pandurii Targu Jiu am evoluat spectaculos inseamna ca nu sunt fan al acestei echipe;pey in respectivele partide am jucat un “Catenaccio” curat de urat si tot ne-am luat-o.Imaginea Sportului in acest moment e dominata de haos…nu am avut tactica intreg turul,jocul nostru fiind de multe ori bazat pe hazard.Iar daca e sa vorbim de arbitri si de greselile lor,Universitatea Craiova a fost echipa cea mai dezavantajata de acestia pana acum,pierzand 10 puncte pe seama lor…..si totusi sunt la mijlocul clasamentului,spre deosebire de noi care ne chinui sa pastram contactul cu locul 17 :)).Ma rog ca aceasta pauza de iarna sa aduca ceva bun in jocul nostru si macar daca e sa retrogradam,sa o facem cu demnitate si nu cu -10 puncte in B.

dragos
    Member

@Ace of Spades wrote:

@razvanR wrote:

Partida cu Otelul Galati a fost, de fapt, imaginea acestei toamne: din partea noastra joc frumos, deschis, consistent, spectaculos dar naiv sau superficial uneori, ratari mari, bare, erori grave de arbitraj.

Daca in meciurile cu Poli Timisoara,Universitatea Craiova,Pandurii Targu Jiu am evoluat spectaculos inseamna ca nu sunt fan al acestei echipe

si meciul cu Astra, as adauga.

webmaster
    Keymaster

Subiectul a fost arhivat.

Viewing 3 posts - 76 through 78 (of 78 total)
  • The forum ‘Sezon 2010-2011 Season – Liga I’ is closed to new topics and replies.